Skocz do zawartości

Czas się pokazać;-)


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:cool:


Akwarium 450L 150x60x50


Oświetlenie ledowe 3 moduły niebieski-czerwony oraz biały.

Podłoże piasek kwarcowy granulacja 1mm z Castoramy około 70kg.

Filtr wew. aquael 1000-mechanik(tymczasowy)

Falownik JVP-100 2500l/h

Filtr zew.fluval 405.

Grzałka 300w.

Napowietrzacz Tetra.

Kamienie .

Obsada akwarium to 14 pyszczaków mbuna z pokolenia F2. Ryby mają około roku. Gatunki to yellow (5szt.), maingano (4szt.), mbamba bay (5szt.),7 RED-RED maluszki.



W załączeniu dwa zdjęcia jedno z korzeniem a drugie obecny stan bez korzenia bardziej podoba mi się ten aranż bez korzenia ale chętnie poznam wasze opinie;)



Obecny wygląd:


http://naforum.zapodaj.net/631d3ab6d565.jpg.html


Były wygląd:


http://naforum.zapodaj.net/df6f401b6165.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cmentarz... sorrki, ale od razu się mi tak skojarzyło. Popracuj nad ułożeniem kamieni. Dopisz co tam u Ciebie pływa. Tło na PLUS ;)



Dobrze że tło chociaż na plus;)no może trochę wieje cmentarzem...wiadomo to kwestia gustu ale mi się to póki co podoba ale dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne ;) mam takie same szkło, fajnie można wykorzystać jego potencjał :cool: Widać, że czytałeś FAQ. Filtr ładnie schowany, dotyczy się to też grzałki. Nie myślałeś, żeby walnąć parę większych i wyższych kamieni? Pyśki lubią pływać do wysokości kamieni. Na Twoim zdjęciu bardzo dobrze to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne ;) mam takie same szkło, fajnie można wykorzystać jego potencjał :cool: Widać, że czytałeś FAQ. Filtr ładnie schowany, dotyczy się to też grzałki. Nie myślałeś, żeby walnąć parę większych i wyższych kamieni? Pyśki lubią pływać do wysokości kamieni. Na Twoim zdjęciu bardzo dobrze to widać.



Ten baniak kupiłem z takimi kamieniami jak widać, nie miałem wyboru ale planuje w grudniu kupić większe bryły.No czytałem FAQ:D

-- dołączony post:

sztucznie poustawiane te kamienie no i są zdecydowanie za niskie, opcja z korzeniem o niebo lepsza niż bez:-)



Zgadzam się są za niskie.....ale póki co tylko nimi dysponuje.Korzeń tak średnio mi pasuje pyszczaki pod nim tak ryły że ciągle leciał na jedna stronę i tak każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajron jak Tobie się podoba bez korzenia to tak zostaw, nie musisz aranżowac akwarium pod gusta innych.

Jak już jednak dasz ten korzeń to odsuń trochę piachu i postaw go na podkładzie to Ci go nie podkopią.




No teraz bez korzenia to widzę że ptysie podkopują kamienie, ten korzeń to dawał pyszczaką taką ostoję bo teraz to tak nie bardzo umieją się odnaleźć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.