przygoda z malwi 112l
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja też jestem za kontynuacją. Ewentualnie samą fazę pucharową można dodatkowo osobno zliczać. -
Przez sergio74 · Opublikowano
Też jestem za kontynuacją zabawy bez zmian. Dla potencjalnych, nowych zawodników można zaproponować zabawę np. w wytypowanie króla strzelców lub pierwszej trójki mistrzostw... -
Przez bluedrag · Opublikowano
Już zakupione i pływają. Za późno się odezwałeś. -
Przez pozner · Opublikowano
Ja mimo wszystko odniosę się tu do obsady, gdyż tematu chyba nie będzie w odpowiednim dziale. Przemyśl temat acei. To duża, toniowa, a przede wszystkim stadna ryba. 350l. moim zdaniem to trochę za mało. Tych ryb powinieneś mieć w akwarium przynajmniej kilkanaście. Wtedy widać ich styl życia...funkcjonowania. Jeśli miałbyś je zastąpić, to kolorystycznie najbardziej pasują socolofi. -
Przez yaro · Opublikowano
Szybkie pytanie, od 1/16 finału liczymy od nowa, by gdyby ktoś był chętny dołączyć do zabawy miał szanse? Czy lecimy dalej z obecną numeracją? -
Przez yaro · Opublikowano
RZP Arabia S. 0:0 Urugwaj Hiszpania 0:1 Egipt Iran 1:1
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się