zdrowy_zab Opublikowano 9 Maja 2012 #11 Opublikowano 9 Maja 2012 Nie wiem jaka masz folie, ja mam oracal, wystarczy szybę spryskać woda z dodatkiem plynu do mycia naczyń, polozyc folie strona klejąca i wodę wyciskać jakas gumą. Wchodzi elegancko(0 pęcherzy). Jeśli masz zwykła pokrywe, to spienione pcv będzie wyglądało bardziej siwo niż czarno, bo światło będzie padać bezpośrednio na pcv.
jose Opublikowano 9 Maja 2012 Autor #12 Opublikowano 9 Maja 2012 No tak tylko jak mam położyć folie stroną klejącą jak ona już dawno jest naklejona. A co do pokrywy to jej nie mam, tylko szyby od góry i belkę oświetleniową. A ffolia to jakaś chyba okleina, bo kupiłem ją w castoramie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się