dzidek1985 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #1 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Witam wszystkich parę dni temu skończyłem robić oświetlenie do mojego 240L zbiornika. Zakupiłem używany statecznik (T5 2x 39W) na allegro, mam podłączoną tylko jedną świetlówkę i nie chce się zaświecić tzn. za każdym razem kiedy włączam wtyczkę mruga dwa razy i tyle. I nie wiem czy muszą być 2 rury podłączone czy może statecznik jest zjeb..y? A i żeby nie było to statecznik jest podłączony tak wtyczka-kabel-włącznik-kabel-statecznik-kabel-oprawki bryzoszczelne wkręcane-świetlówka T5. Jeżeli ktoś z Was się na tym zna to proszę o pomoc! (Kable wyjściowe podłączone do wyjść 9, 10, 11, 12)
jjacek Opublikowano 16 Kwietnia 2012 #2 Opublikowano 16 Kwietnia 2012 http://www.akwarysci.com/forum/printview.php?t=1541&start=0&sid=561195b1b5691fb417044068131c8f82
dzidek1985 Opublikowano 16 Kwietnia 2012 Autor #3 Opublikowano 16 Kwietnia 2012 Czytałem ten link ale dalej nie wiem czy mogę do tego statecznika podłączyć jedną świetlówkę? Nic u mnie nie mostkowałem. I nie wiem co mam zrobić, jak nie uda mi się odpalić to zainwestuje w nowy statecznik t5 1x 39w, a tego mojego sprzedam!
danielj Opublikowano 17 Kwietnia 2012 #4 Opublikowano 17 Kwietnia 2012 Musisz mieć dwie świetlówki połączone zgodnie ze schematem ze statecznika,
nightdream Opublikowano 17 Kwietnia 2012 #5 Opublikowano 17 Kwietnia 2012 Potwierdzam - konieczne są dwie lampy do tego statecznika.
dzidek1985 Opublikowano 17 Kwietnia 2012 Autor #6 Opublikowano 17 Kwietnia 2012 Dzięki za wszystkie komentarze i myślę że można zamknąć temat ponieważ zakupiłem nowy statecznik tej samej firmy na t5 1x 39w Pozdrawiam -- Jak by ktoś chciał kupić taki statecznik to go sprzedam za 35zł Tridonic Atco 2x 39W
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się