kowal Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #1 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Witam.Jaki polecacie filtr wewnętrzny do akwa 180L? Pozdrawiam.
pablojogi Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #2 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Aqua Szut 750N. Mam taki i się sprawdza, a akwa mam niewiele większe od Twojego, bo 200l. Pozdrawiam.
kowal Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Autor #3 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 http://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-wewewnetrzny-turbo-lata-gwarancji-p-2319.html Coś takiego?
marek_z_81 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #4 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Trochę słaby, celuj w coś większego np. Aquael Pompa Circulator 1500 lub nawet 2000 + gąbka.
Slawek-meszek Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #5 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Tak marek 81 ma racje coś o przepływie 1500l/h, da Ci to pewność czystego dna Mam jeszcze pytanie jaki masz filtr zewnętrzny chodzi o przepływ
komando77 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 #6 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Kamienie, żwir itp = 140/150 litrów H2O. Aquael 2000 wg mnie trochę za mocny. Sam kupiłem taki do 200l:D 1500l/h to raczej max.
kowal Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Autor #7 Opublikowano 15 Kwietnia 2012 Tak marek 81 ma racje coś o przepływie 1500l/h, da Ci to pewność czystego dna Mam jeszcze pytanie jaki masz filtr zewnętrzny chodzi o przepływ Fluval 305
Slawek-meszek Opublikowano 16 Kwietnia 2012 #8 Opublikowano 16 Kwietnia 2012 Spokojnie możesz możesz mierzyć w filr wewnetrzny o przepływie 1500l/h Jakbyś miał "wirówkę" to zawsze możesz przykręcić przepływ A po za tym od przybytku głowa nie boli :-)
jizz Opublikowano 16 Kwietnia 2012 #9 Opublikowano 16 Kwietnia 2012 Ja mam 2000l/h w 240l, daje ładnie radę i nie ma wirówki. Więc te 1500l/h w 180l powinno nie być za dużo.
karadeniz Opublikowano 18 Kwietnia 2012 #10 Opublikowano 18 Kwietnia 2012 Circulator 1500 lub nawet 2000. Nie sugeruję się zaleceniam producenta tylu Circulator 2000 for 500L. Dotyczy to IMO opcji baniaka z neonami. Po zapodaniu dużej gęstej gąbki power spadnie, ponadto zawsze można skręcić moc na wylocie. Od przybytku głowa nie boli. Sam używam C.2000 w 240L i jestem zadowolony.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się