rudzikyO Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Autor #11 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Wszyscy mówią ze wart swojej ceny, dziwnie to brzmi przy konkurencji której cena jest 2x większa Dzis właśnie zamówiłem 304 zobaczymy co jest warta, jak kurier zapuka do mych drzwi
traks Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #12 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Ze skimerem jest ten problem że jak się sypie jedzenie to po prostu zasysa i zbiera je z powierzchni wody, dlatego zrezygnowałem z niego. Natomiast faktycznie nie można mieć zastrzeżeń co do jakości plastyku oraz spasowania elementów obudowy, problem pojawia się po pewnym czasie użytkowania z wyjmowaniem koszyków
brazylia Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #13 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Ze skimerem jest ten problem że jak się sypie jedzenie to po prostu zasysa i zbiera je z powierzchni wody, dlatego zrezygnowałem z niego. wystarczy na czas karmienia wyjac czes "ruchoma" skimmera albo wepchnac ja pod powierzchnie. Natomiast faktycznie nie można mieć zastrzeżeń co do jakości plastyku oraz spasowania elementów obudowy, problem pojawia się po pewnym czasie użytkowania z wyjmowaniem koszyków co do reszty to zgadzam sie z przedmowcami w 200% procentach, nie mam najmiejszych zastrzeżeń po 2 latach użytkowania.
Slawek-meszek Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #14 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 U mnie w 303bjest mały problemik z przyciskiem do odpowietrzania Podczas odpowietrzania strasznie powoli wychodzi w górę jakby sie powoli przycierał A wszystko inne jest ok
nightdream Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #15 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 A ja swojego jbl'a mam od ponad 6 lat i nic mu absolutnie nie dolega. Nadal jest wydajny, cichy i nie trzeszczy;) Dla mnie to jest jakość za rozsądną cenę, ale widze, że jestem w mniejszosci;)
Slawek-meszek Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #16 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Wszyscy są zaaferowani chinolami jak w temacie:-) Nie ujmując jbl-owi hula dwa lata i nic jemu nie dolega i zawsze go polecałem
brazylia Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #17 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 A ja swojego jbl'a mam od ponad 6 lat i nic mu absolutnie nie dolega. Nadal jest wydajny, cichy i nie trzeszczy;) Dla mnie to jest jakość za rozsądną cenę, ale widze, że jestem w mniejszosci;) Tez mam JBL (1500) bedzie juz jakies 4 lata i owszem zgadza sie wlaczylem i zapomialem, tylko ze jak dotad mam to samo z chinczykiem (wlacz/zapomnij) tyle za cena JBL jest juz przesadzona.
traks Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #18 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 wystarczy na czas karmienia wyjac czes "ruchoma" skimmera albo wepchnac ja pod powierzchnie. Akurat u mnie kłopotliwe, musiałbym do karmienia ściągać całą pokrywę by dostać się do skimera
makok Opublikowano 13 Kwietnia 2012 #19 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 ale z drugiej strony łapę z karmą możesz zanurzyć, a niemanie skimmera powoduje że masz koszmar bakteryjny na tafli + zasłania Ci światło... ja bym nie dał rady bez
brazylia Opublikowano 14 Kwietnia 2012 #20 Opublikowano 14 Kwietnia 2012 Akurat u mnie kłopotliwe, musiałbym do karmienia ściągać całą pokrywę by dostać się do skimera No to juz jest jakis klopot;) ale z drugiej strony łapę z karmą możesz zanurzyć, to tez moze byc sposob:D a niemanie skimmera powoduje że masz koszmar bakteryjny na tafli + zasłania Ci światło... ja bym nie dał rady bez ja tez nie,Amen:D
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się