nightdream Opublikowano 14 Kwietnia 2012 #31 Opublikowano 14 Kwietnia 2012 Widocznie zabrakło argumentów;)
przemek wieczorek Opublikowano 14 Kwietnia 2012 Autor #32 Opublikowano 14 Kwietnia 2012 Przemku czy nie miałeś pokazać przejrzystości OW ? Yaro czasu brakuje Ale na Twą prośbę będzie pzdr
przemek wieczorek Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Autor #33 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Zebrałem się,mam fotki przekroju formatki 120x60/12 mms
Sir_Yaro Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #34 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 o morde... znacznie lepiej niz sie spodziewałem. myslałem ze bedzie mniej przezroczyste. dobrze rozumiem ze to jest widok przez 60cm szkła?
Gość Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #35 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Faktycznie też nie myślałem , że będzie aż tak przejrzyste chociaż imho akryl jest bardziej przejrzysty
przemek wieczorek Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Autor #36 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 o morde... znacznie lepiej niz sie spodziewałem. myslałem ze bedzie mniej przezroczyste. dobrze rozumiem ze to jest widok przez 60cm szkła? To jest Jarku widok przez formatkę 120x60 cm 12mm Przy 60cm przejrzystość jest dużo lepsza ,wezcie też pod uwagę brak światła nad taflą
Sir_Yaro Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #37 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 gadasz.... to jest wzdłuż???? nie w poprzek ? przez 120cm ?
przemek wieczorek Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Autor #38 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Tak przez 120 cm
nabe Opublikowano 27 Kwietnia 2012 #39 Opublikowano 27 Kwietnia 2012 Teraz dobrze byłoby spojrzeć przez akryl...już o floacie nie mówiąc.
Sir_Yaro Opublikowano 29 Kwietnia 2012 #40 Opublikowano 29 Kwietnia 2012 Makok, piłeczka jest po twojej stronie. :-) Send from GalaxyTab
Rekomendowane odpowiedzi