Kuszmeno Opublikowano 27 Marca 2012 #11 Opublikowano 27 Marca 2012 otwiera się to u Ciebie ? dzięki już poszło
nightdream Opublikowano 27 Marca 2012 #12 Opublikowano 27 Marca 2012 Też korzystałem z wyżej podanej strony i wszystko idealnie się udało złożyć. Polecam:) U mnie się otwiera, chociaż retez troche zmodyfikował stronke od mojej ostatniej wizyty;)
gregor Opublikowano 27 Marca 2012 #13 Opublikowano 27 Marca 2012 u mnie to działa,zainstalowałeś te sterowniki co tam są?
Kuszmeno Opublikowano 27 Marca 2012 #14 Opublikowano 27 Marca 2012 już wszystko ok, teraz pytanko odnośnie właśnie pokrywy. Masz dzielone wieko ? Jeśli tak to jakie masz odczucia na ten temat ? Dzielić po równo czy może z przodu troche mniej dać ?
nightdream Opublikowano 28 Marca 2012 #15 Opublikowano 28 Marca 2012 Nie wiem czy pytanie było skierowane do mnie, ale czuję się wezwany do odpowiedzi;) U siebie nie robiłem jednak dzielonego wieka, mimo, iż pierwotnie tak chciałem. Po wnikliwej analizie tematu odpuściłem sobie i zrobiłem w całości.
Kuszmeno Opublikowano 28 Marca 2012 #16 Opublikowano 28 Marca 2012 I jak to się sprawuje ? Widzę że twoje akwa jest większe. Pokrywa spełnia twe wymagania ? Czy Zmieniłbyś coś z perspektywy czasu i jaką grubość spienionego użyłeś ?
nightdream Opublikowano 29 Marca 2012 #17 Opublikowano 29 Marca 2012 Hej. Z samej pokrywy jestem zadowolony. Jedyne z czym walcze do tej pory to podnośniki, bo cos nie mogę ich dobrać tak, żeby trzymały pokrywę. Próbuje na różne sposoby ale póki co bez efektu. A co do grubości formatek, to sprawdza się sądzę chyba tylko 10mm - jest przede wszystkim sztywniejsze. Pozdrawiam
Slawek-meszek Opublikowano 29 Marca 2012 #18 Opublikowano 29 Marca 2012 Nightdream ile wyniosła Cię cala pokrywa tzn formatki i pocięcie u P. Marzeny jeżeli można wiedzieć I jeżeli możesz napisać ile wyniosła na gotowo tak w przybliżeniu?
nightdream Opublikowano 29 Marca 2012 #19 Opublikowano 29 Marca 2012 meszek. Musiałem odszukać starego maila z wyceną i coś tam znalazłem. PCV: Za formatki we wrześniu ubiegłego roku, docięte na wymiar (idealnie) zapłaciłem 124 zł. Odebrałem osobiście, bo do Wrocławia mam stosunkowo blisko;) Okleina: meblowa wenge 120cm szerokości zakupiona na allegro za kwotę wraz z przesyłką 25 zł. Oswietlenie: dwa steteczniki 1x80W HF Performer II, świetlówki AM Reef White 10kK i AM Reef White 15kK (po jednej z każdego rodzaju) + odbłyśniki - komplet 390zł z przesyłką Uchwyty: 5,60zł za sztukę - razem 11,20zł Razem: 550,20zł Satysfakcja gratis;)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się