marek_z_81 Opublikowano 14 Grudnia 2011 #1 Opublikowano 14 Grudnia 2011 Dzisiaj wracając ze Strzegomia zatrzymałem się przy pewnym składzie kamieni bo wpadła mi w oko wielka kupa serpentynitu nie tylko zielonego ale różnych kolorów. Poszedłem do gościa spytać po ile, on spytał ile chcę, powiedziałem że ze 4 niewielkie skałki. Gość powiedział że "dychę". Poszedłem wybrać kamienie i czekam na niego, gdy się nie pojawiał poszedłem znowu do gościa (on był jakieś 80m od kupy kamieni). Ten uwierzył mi na słowo nie sprawdzając co wybrałem, zapłaciłem 10zł i poszedłem wrzucić kamienie do auta (wziąłem 5 nie 4). Po dotarciu do domu zważyłem je okazało się że wziąłem 35kg. za 10zł. Także zapraszam do składu. Dla zainteresowanych mapka: http://img857.imageshack.us/img857/1095/beznazwy2md.jpg
Slawek-meszek Opublikowano 14 Grudnia 2011 #2 Opublikowano 14 Grudnia 2011 Powiedz w ktorym to miejscu koło tego Strzegomia?
marek_z_81 Opublikowano 14 Grudnia 2011 Autor #3 Opublikowano 14 Grudnia 2011 Wyjeżdżając ze Strzegomia na Wrocław DK5 chyba ostatni dom i duży plac po prawej, zaraz dalej jest parking (też po prawej), fotoradar:eek: i krzyżówka w lewo bodajże na Rawicz tam kierowało. Jutro niestety znowu muszę tam jechać to stanę i zrobię fotkę to wrzucę.
Slawek-meszek Opublikowano 14 Grudnia 2011 #4 Opublikowano 14 Grudnia 2011 oki zrób to zdięcie, ja tam będę tam w piątek, chyba wiem gdzie to jest
yaro Opublikowano 15 Grudnia 2011 #5 Opublikowano 15 Grudnia 2011 Marek a skąd wiesz że to serpentynit? a nie strzegomski granit?
marek_z_81 Opublikowano 15 Grudnia 2011 Autor #6 Opublikowano 15 Grudnia 2011 oki zrób to zdięcie, ja tam będę tam w piątek, chyba wiem gdzie to jest W końcu w domu parę fotek udało się strzelić niestety tylko telefonem: Trasa od strony Wrocławia (od A4): Mijasz to skrzyżowanie: http://img814.imageshack.us/img814/3032/19878249.jpg Jedziesz jakieś 300m po lewej masz parking: http://img703.imageshack.us/img703/2899/71278154.jpg Jedziesz kolejne ok300m, wjeżdżasz do Strzegomia, po lewej widać już ten skład: http://img696.imageshack.us/img696/1559/53445429.jpg Jest to mniej więcej w tym km.: http://img716.imageshack.us/img716/8025/91148420.jpg Marek a skąd wiesz że to serpentynit? a nie strzegomski granit? Do końca nie jestem pewien ale musiałem uwierzyć facetowi na słowo. Wygląda jak serpentynit. Fotka tamtego kamienia: http://img20.imageshack.us/img20/7193/39628844.jpg
Slawek-meszek Opublikowano 15 Grudnia 2011 #7 Opublikowano 15 Grudnia 2011 Dzieki kolego super to sfotografowałeś prawie jak dla BLONDYNKI hihi Juz wiem gdzie to jest w którym miejscu. Przejeżdżam tam dosyć często a nawet sie nie zainteresowałem. Jeszcze raz dzieki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się