nightdream Opublikowano 20 Września 2011 Autor #11 Opublikowano 20 Września 2011 Hej. Podziękowania dla wszystkich już poszły. Ale znalazłem coś takiego: http://www.retez.pl/Pokrywa-Slawka.php Myślałem o czymś takim... Co Wy na to? Czy przy tej długości akwa takie rozwiązanie się sprawdzi?
Andrzej454 Opublikowano 20 Września 2011 #12 Opublikowano 20 Września 2011 No fajnie. Przemyśl tylko dobrze poprowadzenie kabli, żeby nie wisiały. Bo kiedy podniesiesz dekiel to kabelek wyciągniesz, a w drugą stronę? Oczywiście jest to do zrobienia i powinno być cacy. I góra pokrywy z grubego PCV, żeby nie była zbyt elastyczna.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się