nightdream Opublikowano 19 Września 2011 #1 Opublikowano 19 Września 2011 Dla zainteresowanych...wyczaiłem fajne i niekonfliktowe miejsce z serpentynitem (na Dolnym Śląsku). Trzeba go tylko samemu sobie nanosić a potem dokładnie opłukać z mokrych osadów wapna (tak sądzę, że to wapno) przy pomocy np. karchera. Wczoraj nawiozłem sobie cały bagażnik, coś około 300kg. Pozdrawiam, Nightdream
nightdream Opublikowano 21 Września 2011 Autor #3 Opublikowano 21 Września 2011 Dane do złoża wysłałem na priv. Pozdrawiam
nightdream Opublikowano 7 Listopada 2011 Autor #5 Opublikowano 7 Listopada 2011 Miejscowość nazywa się Nasławice (niedaleko Sobótki). Z drogi chyba nr 8 zjeżdza się w prawo przez stacją benzynową i jedzie około 2km aż do Nasławic. Na wprost widać dużą kopalnię - firma KOSD. W lewo wzdłuż kopalni jest utwardzona tłuczniem droga (aż biała od pyłu). Poza ogrodzeniem kopalni, po prawej stronie jest ogromna hałda - to właśnie to. Serpentynit jest mocno brudny, ale spokojnie się da wyczyścić pod strumieniem wody. Kawałek niestety trzeba nosić, ale cóż. Sądząc po zabrudzeniach, jest to odpad, ale bez problemu sporo można wybrać. Owocnych łowow życzę wszystkim zainteresowanym:) Pozdrawiam, Nightdream
nightdream Opublikowano 5 Grudnia 2011 Autor #6 Opublikowano 5 Grudnia 2011 Oddam za free 3 skały serpentynitu:) Skały pozostały po urządzeniu baniaka, są dość spore i łącznie ważą jakieś 70kg. Jak ktoś jest chętny, to zapraszam do Żmigrodu (powiat trzebnicki).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się