kunta Opublikowano 11 Stycznia 2014 Autor #11 Opublikowano 11 Stycznia 2014 Spróbuj podpiąć jedną stronę pod 1,2 drugą pod 6,7. Jak nie pójdzie to drugą pod 3,5. Innych opcji nie ma. Powinna zaświecić chociaż nie gwarantuję
gianni Opublikowano 12 Stycznia 2014 #12 Opublikowano 12 Stycznia 2014 Spróbuj podpiąć jedną stronę pod 1,2 drugą pod 6,7. Jak nie pójdzie to drugą pod 3,5. Innych opcji nie ma. Powinna zaświecić chociaż nie gwarantuję Udało się, świeci jedna. Dzięki wielkie Kunta. Działa pod 1,2 i 6,7 A myślisz że dużo zmniejszy się żywotność świetlówki?
kunta Opublikowano 12 Stycznia 2014 Autor #13 Opublikowano 12 Stycznia 2014 Mozliwe ze sie troche zmniejszy ale nie na tyle zebys to zauwazyl bo jak wiadomo powinnismy zmieniac swietlowki raz w roku bo traca jasnosc i barwe wiec vhyba nie robi to wielkiej roznicy. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Gość pemergency Opublikowano 15 Stycznia 2014 #14 Opublikowano 15 Stycznia 2014 Spróbuj podpiąć jedną stronę pod 1,2 drugą pod 6,7. Jak nie pójdzie to drugą pod 3,5. Innych opcji nie ma. Powinna zaświecić chociaż nie gwarantuję czy przy takim połączeniu zużycie prądu zmaleje o połowę, czy ten elektroniczny starter w jakiś sposób steruje poborem mocy i nadal będzie na wyjściu 2x54w mimo świecenia jednej świetlówki? (nie mam nic wspólnego z elektroniką i elektryką, więc sorry za głupie pytanie). Pytam dlatego, że w chwili obecnej korzystam tylko z jednej świetlówki, druga jest cała owinięta folią alu, - rozwiązanie trochę do bani, bo wciąż zużywa 54W
Kshyhu87 Opublikowano 16 Stycznia 2014 #15 Opublikowano 16 Stycznia 2014 Jest ktoś w stanie to sprawdzić? Ktoś kto ma licznik poboru prądu?
scandinavia Opublikowano 16 Stycznia 2014 #16 Opublikowano 16 Stycznia 2014 ooo... to trochę mnie zaskoczyliście ;/ ja mam konfigurację 2 świetlówek na dwóch statecznikach, obie świetlówki podłączone pod oba stateczniki ale wykręcony jeden starter/zapłonnik Czyli teoretycznie zużycie prądu jest wciąz tak jakby obie świetlówki działały?
Gość pemergency Opublikowano 24 Stycznia 2014 #17 Opublikowano 24 Stycznia 2014 Pokusiłby się ktoś o sprawdzenie ewentualnie może ma ktoś juz gotową odpowiedz? :-) Sent using Tapatalk
kunta Opublikowano 24 Stycznia 2014 Autor #18 Opublikowano 24 Stycznia 2014 Nie może być takie jak przy dwóch ponieważ nie ma odbiornika. Najprawdopodobniej będzie odrobinę większe niż przy jednym dławiku dedykowanym do jednej świetlówki ale nieznacznie. 1
Doriano Opublikowano 2 Lutego 2014 #19 Opublikowano 2 Lutego 2014 Panowie, pytanie czy w przypadku przepalenia się jadnej z dwóch świetlówek t5 w tradycyjnej obudowie oświetleniowej diversa 2×39W pozostała będzie świecić? Sorka ale całkowicie się na tym nie znam.
kunta Opublikowano 3 Lutego 2014 Autor #20 Opublikowano 3 Lutego 2014 Jeżeli działają na jednym stateczniku indukcyjnym i przepali się żarnik to nie będzie działała. Nie wiem jaki jest układ w Diversie. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się