suchy Opublikowano 12 Lutego 2007 #1 Opublikowano 12 Lutego 2007 Witam mam taki mały pomysł który mi się nasunął zajmuję się trochę budowlanką i mam częsty kontakt z taką masą tynkarską firmy LAKMA masa ta to AKRYLTYNK M jest to mozaika kruszywa kwarcowego na bazie żywic. I tu moje pytanie mam dostęp do samego kruszywa w naprawdę przeróżnych kolorach są to kamyczki ok 1-2 mm. Myślę że byłby to fajny wkład do baniaka na dno lub na tło Co o tym sądzicie. Pozdrawiam
sysgone Opublikowano 12 Lutego 2007 #2 Opublikowano 12 Lutego 2007 jesli chodzi o dno, to imho lepiej sprawdza sie piasek, masz mozliwosc zaobserwowania jak pyszczaki przekopuja teren, co do tla to sie nie wypowiem, bo nie wiem, jak to wyglada co do wlasciwosci chemicznych tegoż, to proponuje sie upewnic, ze nie zawiera nic, co mogloby zaszkodzic rybom
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się