LUKASZ33 Opublikowano 13 Lutego 2011 #1 Opublikowano 13 Lutego 2011 witam jestem tu nowy wiele czytalem jak zrobic tlo samemu,więc zdecydowalem sie na to.Lecz jest maly problem nigdzie u siebie w miescie nie moge dostac cr 65 oraz cx5.Czy mozna użyc czegos innego na przyklad gips budowlany juz sam nie wiem co mam zrobic prosze o wyrozumialosc i pomoc
paputek25 Opublikowano 13 Lutego 2011 #2 Opublikowano 13 Lutego 2011 witaj , na dniach będe kupował cr-65, potrzebuje 1/2 worka , więc połowe mogę odsprzedać. pozd
LUKASZ33 Opublikowano 13 Lutego 2011 Autor #3 Opublikowano 13 Lutego 2011 ok jesli nic nie kupie to dam znac,mozna wiedziec gdzie zamierzasz kupic
greghor Opublikowano 13 Lutego 2011 #4 Opublikowano 13 Lutego 2011 witam jestem tu nowy wiele czytalem jak zrobic tlo samemu,więc zdecydowalem sie na to.Lecz jest maly problem nigdzie u siebie w miescie nie moge dostac cr 65 oraz cx5.Czy mozna użyc czegos innego na przyklad gips budowlany juz sam nie wiem co mam zrobic prosze o wyrozumialosc i pomoc Google przyjacielem Twym - jak sam kupowałem, to znalazłem conajmiej kilkanaście sklepów na Śląsku. Wydaje mi się, że i w Zagłebiu jakieś się znajdą Wada rzeczywiście jest taka, że tą zaprawę można dostać wyłącznie w workach 25kg, czego z całą pewnościa nie da zużyć na jedne akwarium.
paputek25 Opublikowano 13 Lutego 2011 #5 Opublikowano 13 Lutego 2011 jestem z Bielska Białej i tu mają w sprzedaży , w workach 25kg
LUKASZ33 Opublikowano 13 Lutego 2011 Autor #6 Opublikowano 13 Lutego 2011 I tu sie mylisz kolego greghor odwiedzilem wiekszosc marketow budowlanych w Katowicach obi practiker castorama.Jedno co uslyszalem to odpowiedz niestety nie prowadzimy.A nawet w jednym uslyszlem a do czego to sluzy.A gips budowlany lub atlas klej do plytek moge zastosowac
gianni Opublikowano 13 Lutego 2011 #7 Opublikowano 13 Lutego 2011 Latem cx5 w 5-cio kilogramowych workach kupowałem w castoramie w sosnowcu. Tam sprawdzałeś?
lesnyludek007 Opublikowano 11 Marca 2011 #8 Opublikowano 11 Marca 2011 Mogę odsprzedać CR65. Zostało mi sporo po wykonaniu mojego tła. Info na PW.
crav Opublikowano 11 Marca 2011 #9 Opublikowano 11 Marca 2011 kolego LUKASZ33 daleko szukasz, a masz pod nosem...http://www.sewera.pl/sosnowiec1.htm edit czego z całą pewnościa nie da zużyć na jedne akwarium. oj da się da...
paputek25 Opublikowano 11 Marca 2011 #10 Opublikowano 11 Marca 2011 też bym odsprzedał, ale to nie dział Giełda , a tak na poważanie gdzieś kiedyś znalazłem stronkę z przedstawicielstwami Ceresitu , i są we wszystkich większych miastach poszukaj
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się