Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od środka jakaś siatka, a na to żywica epoksydowa.mam zamiar sobie taki zbiorniczek zmajstrować tylko nie moge znalezc przedniej szybki.

Opublikowano

Nie wiem czy to się opłaca przy średnim litrażu. Uwzględniając "wpadki" w trakcie budowy ostateczny koszt może być niewiele niższy od akwarium ze szkła.

Opublikowano

Jest cała masa podobnych projektów na cichlid-forum:

http://www.cichlid-forum.com/phpBB/viewtopic.php?t=190949&start=0


http://www.cichlid-forum.com/phpBB/viewtopic.php?t=176192&postdays=0&postorder=asc&&start=60


Nie mam czasu teraz szukać ale kiedyś byłem zainteresowany tym tematem i troszke czytałem, zdziwiłbyś się w ilu przypadkach wynikały w trakcie albo podczas zalewania różne komplikacje, przeciekanie, pleśń, odkształcenia itp. oczywiście można, ale czy gra jest warta świeczki? Jeśli lubisz majsterkować to zabieraj się do roboty i przy okazji zrób konkretną fotorelacje ;)

Opublikowano

gdyby taką płytę osb , porządnie zalać - wzmocnić żywicą epoksydową - to nie ma prawa przeciekać ! Odpowiednio dobrać grubość płyty, by nie dochodziło do zniekształceń .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.