Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pamietajcie, ze swiderki to jednak pozyteczne bestyjki - szczegolnie gdy podlozem jest piasek - poruszajac sie w nim likwiduja albo przynajmniej w powazny sposob zmniejszaja ilosci i wielkosci stref beztlenowych

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witajcie


Co kilka dni wrzucam do mojego akwa kilka swiderkow. Rano jak zapalam swiatlo to moje swiderki juz sie nie chowaja bo zostaly zjedzone. :x Nie wiem czy moje rybki sa takie glodne czy moze trzeba tych slimakow wrzucic cala plage :)


Moze ktos odstapi mi swoje zmartwienie z nadwyzka ww.


Jestem z łodzkiego a konkretnie Łowicz


Pozdrawiam :)

Opublikowano

Rybeczka jakis czas temu mialem ten sam problem ze swiderkami. Pytalem na czacie malawii dostalem rade taka jak ty. I wiesz co najwazniejsze ........... poskutkowało.

Populacja swiderkow znacznie sie zmniejszyla. Wtsraczyly dwa dni calkowitej glodowki, dosc mocne zmniejszenie racji zywnosciowych i nie dosc ze rybki bardziej ochoczo wyskakuja do jedzonka to i swidrow jest znacznie mniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.