Kroczek33 Opublikowano 7 Kwietnia 2010 #22 Opublikowano 7 Kwietnia 2010 a jeszcze jedno pytanie W niedzielę jadę po ryby do 240l i zastanawiam się nad obsadą red blue i afra red top czy mogą razem być?
Rehki Opublikowano 10 Kwietnia 2010 #23 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 Niechce mi sie czytac wszystkich wczesniejszych postow, moze autor tematu juz dostal odpowiedz ;p ale jednak chcialbym sie podzielic wlasnym doswiadczeniem Trzymalem red-blue w podobnym zbiorniku do twojego na poczatku byly same, regularnie przystepowaly do tarla, wszystko bylo ok Po doleczeniu nastepnego gatunku nic sie nie zmienilo Rybki caly czas w swietnej kondycji, 2 samce red-blue oczywiscie mialy jakies spory jak to rybki z malawi ;p ale nikt nie ucierpial nawet w najmneijszym stopniu ani z ich gatunku ani z gatunku ktory zostal do nich przylaczony Dlatego uwazam akwarium 240L za wystarczajace dla red-blue i mozna nawet zaryzykowac dodatkowy gatunek Pozdr Rehki ps. moj 1 post ;D
yaro Opublikowano 10 Kwietnia 2010 #24 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 a ile czasu masz w tym akwarium dwa samce?
yaro Opublikowano 10 Kwietnia 2010 #26 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 jaki jest ich wiek? czego nie rozumiesz w tym pytaniu ?? zazwyczaj ryby nie mają paszportów, więc pytanie nie jest aż tak dokładne wystarczy czy powiesz że ryby masz od miesiąca, albo ze ryby są młode lub już dorosłe.
Kroczek33 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 #27 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 nom ale chciałem na oko wiedzieć
Rehki Opublikowano 10 Kwietnia 2010 #28 Opublikowano 10 Kwietnia 2010 Ryby sa dorosle, samce na oko (bo nie mierzylem xD) ponad 10 cm, chociaz wlasciwie to byly dorosle, bo jak zauwazyliscie uzylem czasu przeszlegow pierwszym poscie Oczywiscie mi nie padly tylko je wyminilem na demasoni ktore po paru miesiacach musialem oddac gdyz peklo mi akwa. Wracajac do red blue mialem je ponad rok, grubo ponad rok Sam sie dziwilem ze sa tak lagodne, bo troche mnei przed nimi przestrzegano kupilem 7szt. modlilem sie zeby byly ze 3 samice chociaz i do tego chcialem zostawic jednego samca ;p ale wybarwily sie 2 samce i jako ze konfliktow za duzych nei bylo, to postanowilem je zachowac Moze trafilem na jakies wyjatkowo lagodne? nie wiem, wiem natomiast ze u mnie w akwarium byl spokoj
yaro Opublikowano 11 Kwietnia 2010 #29 Opublikowano 11 Kwietnia 2010 w redach ? zastanawiałeś się co wyrośnie? przecież przy nich od razu widać co jest co.
Rehki Opublikowano 12 Kwietnia 2010 #30 Opublikowano 12 Kwietnia 2010 bralem malutkie, troche ponad centrymetrowe rybki, nie tak od razu jest wiadomo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się