lukaszra Opublikowano 19 Stycznia 2010 #1 Opublikowano 19 Stycznia 2010 suchajcie odlowilem samice z inkubacja plywala wkotniku z jednym maluchem z poprzedniego tarla moze mial ze 2 cm teraz przychodze z pracy w kotniku samica juz bez podgardla a tego malego 2 centymetrowego brak ,,, maly zepsul wypuszczone male ,,??...mama sie wkurzyla zepsula 2 centymentrowego ???
lukaszra Opublikowano 19 Stycznia 2010 Autor #2 Opublikowano 19 Stycznia 2010 jedna jest w glownym akwa ale skad ??? zagadka enigmy ,...hmmm
jurek035 Opublikowano 19 Stycznia 2010 #3 Opublikowano 19 Stycznia 2010 pewnie zwiała mamuśce jeszcze przed odłowem
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się