trix Opublikowano 3 Listopada 2009 #1 Opublikowano 3 Listopada 2009 Witam! Mam akwarium 375l z filtrem kubełkowym Fluval 305 myślałam, że to wystarczy ale po przeczytaniu wielu postów okazuje się, że jednak nie. Proszę o doradzenie mi filtra wewnętrznego. Jestem początkującą malawistką a w starym akwarium miałam tylko zewnętrzny.Czytałam już posty ale widać, że pisane sa przez osoby doświadczone piszące skrótami myślowymi. Moje najważniejsze kryteria: 1. wydajność 2. cicha praca 3.oszczędność prądu Wielokrotnie przewijał się w postach Weipro ale ma opinię głośnego... Z góry dzięki wszystkim klubowiczom za poradę
rosonto Opublikowano 3 Listopada 2009 #2 Opublikowano 3 Listopada 2009 www.allegro.pl/item794452874_pompa_glow ... ancji.html :)
barthez2 Opublikowano 3 Listopada 2009 #3 Opublikowano 3 Listopada 2009 Też go mam u siebie i muszę powiedzieć że jest bardzo cichy i wydajny.
trix Opublikowano 3 Listopada 2009 Autor #4 Opublikowano 3 Listopada 2009 A nie za duża moc? To na akwarium od 600l? jak z jego głośnością?
Bonio61 Opublikowano 3 Listopada 2009 #5 Opublikowano 3 Listopada 2009 możesz brać śmiało mam go w takim samym baniaku z głośnością jest dobrze
krisq75 Opublikowano 3 Listopada 2009 #6 Opublikowano 3 Listopada 2009 Tak tylko te 30W. Ja polecam to http://www.um-um.pl/aqua-medic-powerfilter-pf-1000.html ciche wydajne i 10W
Bonio61 Opublikowano 3 Listopada 2009 #7 Opublikowano 3 Listopada 2009 1000l/h będzie mało na 150 cm dł ,zależy jeszcze jak masz ustawione dekoracje , ja jednak polecę 2000l/h
Perez666 Opublikowano 3 Listopada 2009 #8 Opublikowano 3 Listopada 2009 Tak tylko te 30W. Ja polecam to http://www.um-um.pl/aqua-medic-powerfilter-pf-1000.html ciche wydajne i 10W stanowczo za mały przepływ tylko 1000l/h, ja również polecę głowice atmana i to za 50 zl + do tego gąbka nr.3 za 18,90( plus oczywiście koszty przesyłki, a i tak taniej wyjdzie niż ten aqua medic i 2x mocniejszy) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=803546039 O to że będzie za mocny to się nie martw, ja go mam 450l i pralki niema Co do głośności to dobrze odpowietrzyć i gitara
aarset Opublikowano 3 Listopada 2009 #9 Opublikowano 3 Listopada 2009 Jeżeli cena nie jest najważniejszym priorytetem, to polecam Aquabee UP2000. Wydajność 2000l/h, pobór mocy 18W.
galadriel Opublikowano 3 Listopada 2009 #10 Opublikowano 3 Listopada 2009 Witam. Też polecam Atmana. U mnie hula już prawie rok i nie ma z nim problemów.Fajnie dmucha , dobrze zbiera , a że 30W... hmmmm - no coś za coś. ----------------------- 375L msobo , chewere , hongi , maingano .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się