lukaszra Opublikowano 18 Sierpnia 2009 #1 Opublikowano 18 Sierpnia 2009 powiedzcie prosze czy to ze praktycznie caly czas samiec saulosi gania wszystkie samice po koleji jest rzecza normalna ?? nie powinno byc chwile spokoju ? bo u mnie spokoju jest srednio 15 secund i 5sec gonitwy i tak w kolo dzis wpuscilem 2 samca i jest jeszcze gorzej pewnie to przez nowego osobnika bo w sumie jego najbardziej gania ale wczesniej bylo tak jak pisalem powyzej ,,, help ,,, pozdrowki dzieki
lukaszra Opublikowano 18 Sierpnia 2009 Autor #3 Opublikowano 18 Sierpnia 2009 okejo w takim razie jestem spokojny dzieki bdzo
yaro Opublikowano 18 Sierpnia 2009 #4 Opublikowano 18 Sierpnia 2009 no nie wiem czy dla tego drugego samca będzie tak spoko. Do tej pory samiec ganiał samice, których było więcej, teraz zagina parol na jedynego samca - a to już raczej czarno widzę.
lukaszra Opublikowano 18 Sierpnia 2009 Autor #5 Opublikowano 18 Sierpnia 2009 zaczyna sie barwic jeszce jeden wiec w sumie na 2 kolejne wiec pewnie bedzie okejo
kunta Opublikowano 18 Sierpnia 2009 #6 Opublikowano 18 Sierpnia 2009 No to kamera albo inny jakiś aparat do uwiecznienia walk. Może któryś z "nowych" postawi się Alfie i może być naprawdę ciekawe widowisko (u mnie trwało jakieś 4 godziny "zwarć" po około 5-7 minut. Niesamowite. I co najlepsze żaden nie ucierpiał....
pudziok Opublikowano 19 Sierpnia 2009 #7 Opublikowano 19 Sierpnia 2009 Dodatkowy samiec w daje jeszcze jeden plus-dominujący samiec jest cały czas wybarwiony w pełnej palecie barw Z tego co jeszcze zauważyłem to samce są bardziej wytrzymałe od samic jeśli chodzi o zbieranie manta od dominatora
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się