lukaszra Opublikowano 2 Lutego 2009 #1 Opublikowano 2 Lutego 2009 powiedzcie mi dobrzy przyjaciele czy to ze jak ja wloze reke do akwa tam sobie np filterka przesunac a te gowniarze po 4 cm mnie w nia gryza jak piranie to jest ok ?? pozytywny objaw negatywny ?? czy to na zasadzie ze chca sie przekonac i pozniej bedzie juz im to obojetne ??
koteczek555 Opublikowano 2 Lutego 2009 #2 Opublikowano 2 Lutego 2009 Hehe moje mnie tak gryzą, że w szoku wyciągając rękę się tyle wody rozlewa... jak nie zapomnę, że to "gryzonie" to biorę siatkę w drugą rękę i odganiam hehe. Najlepsze jak mój facet ostatnio machał palem nad powierchnią, a te skubańce aż wyskakiwały nad taflę hehe. Aż strach się bać
sision Opublikowano 2 Lutego 2009 #3 Opublikowano 2 Lutego 2009 Przepraszam czym machał :?: Jak swojego czasu miałem Pulpicana, to mnie tak gryzł przy pracach porządkowych, że miałem czerwone ślady na rękach. Według mnie to nic nadzwyczajnego, pchasz łapy w nieswoje sprawy
bezsenny Opublikowano 2 Lutego 2009 #4 Opublikowano 2 Lutego 2009 koteczek 555 rozpoczalas nowy etap swego zycia z przeczytanego postu wnioskuje ze machanie pala nad akwarium powoduje wzrost agresji u ryb nawet tych niby najspokojniejszych ( oczywiscie zartuje) do tematu ja nic takiego nie zaobserwowalem jak wsadze reke do akwa ryb niemam.
sabotage Opublikowano 2 Lutego 2009 #5 Opublikowano 2 Lutego 2009 Jak wsadzam reke do akwarium to mnie zra... Mam plan jak to zmienic, w najblizszym czasie sprobuje je nakarmic...
yaro Opublikowano 3 Lutego 2009 #6 Opublikowano 3 Lutego 2009 a wtedy już twoją rękę zawsze będą kojarzyły z pokarmem pamiętaj ile by nie były pyśki najedzone to zawsze zjedzą kolejną porcyjkę
Darjush Opublikowano 3 Lutego 2009 #7 Opublikowano 3 Lutego 2009 Mnie tez zra po rekach ale tylk jak wlkadam ja w poblize groty ktoregos z samcow, ale te skubance maja jakies zrogowaciale te swoje pyski i serio boli:)
koteczek555 Opublikowano 3 Lutego 2009 #8 Opublikowano 3 Lutego 2009 Przepraszam czym machał :?: Jak swojego czasu miałem Pulpicana, to mnie tak gryzł przy pracach porządkowych, że miałem czerwone ślady na rękach. Według mnie to nic nadzwyczajnego, pchasz łapy w nieswoje sprawy Palcem miało być
sabotage Opublikowano 3 Lutego 2009 #9 Opublikowano 3 Lutego 2009 a wtedy już twoją rękę zawsze będą kojarzyły z pokarmem Hehe, yaro mi chodzilo o to, ze w ogole czas chyba je nakarmic maja kilkudniowa glodowke juz
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się