kryniu Opublikowano 4 Grudnia 2008 #1 Opublikowano 4 Grudnia 2008 witam czy wie ktos moze jak rozroznic plec u pseudotropheus demasoni??? kiedy te ryby podchodza do tarla i jaka musza miec wielkosc
sabotage Opublikowano 4 Grudnia 2008 #2 Opublikowano 4 Grudnia 2008 Okolo 4-5cm, plec dla niedoswiadczonego malawisty - bardzo trudna do rozpoznania.
kryniu Opublikowano 9 Grudnia 2008 Autor #3 Opublikowano 9 Grudnia 2008 dzieki za info o wielkosci a czy wiesz moze jak rozpoznac plec bo to ze cizko to ja wiem
yaro Opublikowano 9 Grudnia 2008 #4 Opublikowano 9 Grudnia 2008 po otworach płciowych po tym że tylko samica nosi narybek w paszczy po tym że dominant to w 99,99% samiec
makok Opublikowano 10 Grudnia 2008 #5 Opublikowano 10 Grudnia 2008 tutaj przed chwila opisałem jak najpewniej rozróżnić płeć u tych ryb... pozdrawiam do mods: możecie wyedytować temat watku, na taki żeby ten sławny automat nie podstawiał linku? bedzie łatwiej, dzięki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się