Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazlem dwa takie kamienie chcialem je wsadzic do malawi bo jutro robie zbiornik chcialem zaslonic filtr i grzalke jeden ma taki rdzawy nalot reszte skal mam serpentynit ale male skaly i nie zabuduje prosze o poradeIMG_20200625_182235.thumb.jpg.92ab0b2fc68069253806f2dc4cd6972a.jpgIMG_20200625_182213.thumb.jpg.9c8606944b4d5e7189ee8155dcd58184.jpg

Opublikowano

 

 

13 minut temu, TOMEKSIEDLCE napisał:

Do Malawi nadają się tylko , przed włożeniem umyj ich dobrze i wyszoruj szczotką  i gorącą wodą wyparz .

Tak jak kolega pisze jeżeli pasuje Ci wizualnie i ładnie zakryje sprzęty to umyj i gotowaną wódą dobrze sparz .

A kształty fajne mają możesz coś z nimi pokombinować ten z 1 zdjęcia powinien zasłonić filtr i grzałkę (wszystko zależy jakie masz akwarium )

Poza tym to i tak już po zalaniu jeszcze z 10 razy poprzestawiasz kamienie 😉 wiem z własnego doświadczenia .

Powodzenia z aranżacją i później zadowolenia 😉

Opublikowano
14 minut temu, jarekf napisał:

myslalem ze ten rdzawy kolor na kamieniu bedzie mial wplyw na parametry wody

Po jakimś czasie w akwarium wszystkie tak będą wyglądać .

Chyba że od razu zrobią się zielone 😊

Ja też niedawno zakładałem akwarium i na początku wszystko miało ładnie wyglądać a teraz zaszło glonami i dopiero jest frajda popatrzeć jak rybki skubią.

Ważne żeby rybki miały gdzie się schować i żeby Tobie się to podobało.

Opublikowano

Nie ma za co 

Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to w tym miejscu na pewno znajdziesz odpowiedź na wszystko.

Jest tu dużo kolegów którzy mają wiedzę na temat naszego biotopu i zawsze pomogą 😉

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.