Andrzej282 Opublikowano 25 Stycznia 2020 Autor #31 Opublikowano 25 Stycznia 2020 Moduły będą dwa jeden będzie napędzany ac2000 i to będzie moduł mechanicy 2 moduł to będzie typowy biolog napędzany turbo 500. Ten z AC 2000 tak naprawdę to może być jako biolog i mechanik jeżeli wielkość modułu to uciągnie. Pompy mam dwie więc tak sobie to wymyśliłem żeby to rozdzielićWysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
przemo-h Opublikowano 25 Stycznia 2020 #32 Opublikowano 25 Stycznia 2020 24 minuty temu, Andrzej282 napisał: Moduły będą dwa jeden będzie napędzany ac2000 i to będzie moduł mechanicy 2 moduł to będzie typowy biolog napędzany turbo 500. Ten z AC 2000 tak naprawdę to może być jako biolog i mechanik jeżeli wielkość modułu to uciągnie. Pompy mam dwie więc tak sobie to wymyśliłem żeby to rozdzielić Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka Jeśli masz taki sprzęt, to tak zrób. Podkreślam tylko, że ulepszyć tego już nie można. Szwedzi już nad tym podumali i działa to od wielu lat w najprostszej postaci.
Andrzej282 Opublikowano 26 Stycznia 2020 Autor #33 Opublikowano 26 Stycznia 2020 Czy mógłby ktoś wkleić link do tematu Przemka o filtracji w modułach Btn nie mogę go nigdzie znaleźć. Z góry za to dziękuję.Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
Andrzej282 Opublikowano 31 Stycznia 2020 Autor #35 Opublikowano 31 Stycznia 2020 Moduły już przykleiłem, ale na dzień dobry widać że czegoś brakuje więc dzisiaj założyłem nową formę na kamień czego efektem będzie kolejny moduł na tylnej ścianie. Gąbki kupione i pokrojone w kostkę czekają na swoją kolej, koniec projektu coraz bliżej . Po jakim czasie można zalewać i próbnie odpalać filtrację. Moduły przykleiłem w czwartek. Ten kamień na środku też jest sztuczny i przy moczeniu w wodzie zaczynał pływać, czy powinienem porobić w nim otwory żeby zalał się wodą?. Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka 1
suricade Opublikowano 31 Stycznia 2020 #36 Opublikowano 31 Stycznia 2020 Możesz zrobić niewielkie otworki, najlepiej na samej górze, jako odpowietrzenie, przy podmianach.
przemo-h Opublikowano 31 Stycznia 2020 #37 Opublikowano 31 Stycznia 2020 Rzeczywiście przyda się coś jeszcze na tył. Jeśli kleiłeś moduły silikonem, to minimum dwa dni musi schnąć.
Andrzej282 Opublikowano 1 Lutego 2020 Autor #38 Opublikowano 1 Lutego 2020 Mam 10 modułów Samsung 11k i 10 RGB, zastanawiam się ile ich dać i czy jak wkleje wszystkie to nie będzie za wiele. Chciałbym oświetlić modułu na tle, ale samo tło zostawić niedoświetlone. Belka ruchoma 60x16 cm. Sterownik LdP . Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
pavlofico Opublikowano 1 Lutego 2020 #39 Opublikowano 1 Lutego 2020 Hej. Na 200 cm mam 42 moduły 9000k, 9 szt 3000k i 9 RGB. Tak świeci. Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka 1
pavlofico Opublikowano 1 Lutego 2020 #40 Opublikowano 1 Lutego 2020 Zmierzch i początek nocy. Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się