Skocz do zawartości

Gdzie dostanę ryby w ok. Poznania?


myszator

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna mi jest za ok. tydzień, dwa obsada  Chindongo Saulosi, Cynotilapia Zebroides Jalo Reef, Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano ,ktoś się orientuje gdzie w okolicy Poznania najlepiej szukać (jakość i cena)?Pomysł obsady skradziony od @rafalniski

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @myszator!

Nie wiem jak wygląda sprawa z renomowanymi hodowlami w Poznaniu,ale wszystkie trzy gatunki o które pytasz posiada nasz forumowy partner Fish Magic...Co ważne ryby wysyła kurierem,a paczkę dostaniesz wprost pod drzwi domu...

Możesz też brać pod uwagę inne hodowle ( Tan-Mal , Tanganika Malawi) które są również partnerami naszego Klubu,ale wysyłka u nich wygląda na zasadzie bezpośredniego połączenia PKP lub PKS z Twoim miejscem zamieszkania,ale to już musisz ich sam zapytać w rozmowie telefonicznej lub e-mailu...

Edytowane przez egon44
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, egon44 napisał:

Witaj @myszator!

 

Możesz też brać pod uwagę inne hodowle ( Tan-Mal , Malawian , Tanganika Malawi) które są również partnerami naszego Klubu,ale wysyłka u nich wygląda na zasadzie bezpośredniego połączenia PKP lub PKS z Twoim miejscem zamieszkania,ale to już musisz ich sam zapytać w rozmowie telefonicznej lub e-mailu...

Malawian nie jest już partnerem Klubu Malawi. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mortis napisał:

Malawian nie jest już partnerem Klubu Malawi. 

Nie wiedziałem,ale poprawiłem posta ;) 

31 minut temu, myszator napisał:

Dziękuję bardzo, Fish Magic - genialne, tak powinna wyglądać strona hodowli z rybami ?

No widzisz i kłopot rozwiązany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą  swoją obsadę kupowałem u pana Jacka z Żor www.pielegniceafrykanskie.pl

Zadzwoń i zapytaj czy aktualnie ma to co potrzebujesz. 

Pyśki przyjechały do mnie PKSem - kilka godzin podróży to na pewno mniejszy stres dla ryb niż wysyłka kurierem, szczególnie biorąc pod uwagę to jak ostatnio traktowane są paczki ?

PS. Cieszę się że cię zainspirowałem ?

PS2. Z doświadczenia proponuję przy takiej obsadzie zrobić dużo kryjówek (gruzowisko) bo samce Maingano i Afry (Jalo Reef) są dosyć terytorialne - i tak jak obrały sobie rewiry na samym początku (ponad rok temu) tak trzymają się ich do dziś. 

Edytowane przez rafalniski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.