Skocz do zawartości

ścienne 400l


Rekomendowane odpowiedzi

.....optycznie dla mnie ( sprawa gustu) bardzo ciekawie wygląda w tej wersji gdzie zakupiłeś czyli korzenie wysoko po lewej ( ostatnie zdjęcia). Jeżeli chodzi o praktyczną stronę względem ryb nie będzie to miało znaczenia. Uwierz mi ,że jest to jeden  z piękniejszych zbiorników z naszym biotopem jakie widziałem  ale w wersji z korzeniami po lewej. Optyczny majstersztyk.

Chodzi mi o to zdjęcie:

 

 

aaaaa.jpg

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju ale teraz połechtałeś moje ego ;D :) bardzo dziękuję ze miłe słowa i to w dodatku od moderatora ;)
te małe co są na dole były tylko wrzucone i miały ewentualnie z góry jakoś przymocowane.

znając siebie albo usunę całkiem korzenie albo będę jeszcze kilka razy kombinował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sebol napisał:

znając siebie albo usunę całkiem korzenie albo będę jeszcze kilka razy kombinował...

..jak dla mnie wersja pokazana w moim poście jest chyba po prostu najpiękniejsza. Ale już nie mam wpływu  na to  co zrobisz:)  Zrób tak aby Tobie się podobało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebolJak już się zdecydujesz to warto abyś umieścił zdjęcie akwa w naszej galerii. Tylko dodaj opis zgodnie z tym co niżej:

10. Zamieszczane zdjęcie w dziale "Akwarium" powinno zawierać w opisie:

- wymiary akwarium

- wyszczególnioną obsadę

- sposób filtracji

Mile widziany jest również opis aranżacji tj. rodzaj użytego kamienia, piasku oraz tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/14/2018 at 8:59 PM, sebol said:

Do tego 2 falowniki z tunze, jeden do cyrkulacji oraz ruchu tafli, drugi ustawiony na włączanie 2 razy dziennie po godzinie do zamiatania. 

Siema Sebol, powiedz albo pokaz na fotkach jak masz ustawione falowniki, w jakich miejscach baniaka i na jakich wysokosciach, na dwoch roznych biegunach baniaka czy na jednej scianie? ;) 

Super klimat uzyskales, bardzo mi się podoba! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zavad napisał:

Siema Sebol, powiedz albo pokaz na fotkach jak masz ustawione falowniki, w jakich miejscach baniaka i na jakich wysokosciach, na dwoch roznych biegunach baniaka czy na jednej scianie? ;) 

Super klimat uzyskales, bardzo mi się podoba! :)

Siema siema ;)

Oba falowniki tak jak wloty i wyloty filtracyjne są po jednej stronie. Jeden falowniki u góry a drugi na dole. Najlepiej to widać na tej fotce po lewej stronie na szybie. Filtracja ukryta w tle.IMG_0928.JPG.e59192970fcf793baa7f447b93c9b37e.thumb.JPG.53a5686808597c089f342777ffa57e29.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/8/2018 at 12:33 PM, sebol said:

Siema siema ;)

Oba falowniki tak jak wloty i wyloty filtracyjne są po jednej stronie. Jeden falowniki u góry a drugi na dole. Najlepiej to widać na tej fotce po lewej stronie na szybie. Filtracja ukryta w tle.IMG_0928.JPG.e59192970fcf793baa7f447b93c9b37e.thumb.JPG.53a5686808597c089f342777ffa57e29.JPG

Jasne, oba ustawione na tylna szybe ma się rozumiec? :D

Pytanie ktora z tych szyb to tylna hahah :P

 

Edytowane przez zavad
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.