piterssss Opublikowano 11 Marca 2018 #1 Opublikowano 11 Marca 2018 (edytowane) Cześć Taką obsadę zmontowałem ; - cynotilapia zebroides jalo reef ( wszystkożerny) rozm. S agresja; 1-4 - Labidochromis ceraleus (wszystkożerny) rozm.M agresja 4 - Pseudotropheus saulosi (wegetarianin) rozm. ML agresja 2 - Mylandia Red Zebra (wegetarianin) rozm ML agresja 2 wszystkie gatunki w stadach 2+6 Co szanowni koledzy na taki zestaw? Agresja: 1 - oznacza ryby wyjątkowo agresywne, 5 - te o spokojnej naturze Edytowane 11 Marca 2018 przez piterssss
Andrzej Głuszyca Opublikowano 11 Marca 2018 #2 Opublikowano 11 Marca 2018 4 minuty temu, piterssss napisał: - Pseudotropheus saulosi ..obecnie Chindongo saulosi.
przemo-h Opublikowano 11 Marca 2018 #3 Opublikowano 11 Marca 2018 Witaj! Zółto-pomarańczowy misz masz moim zdaniem. Poza tym za dużo tego.
Bezprym Opublikowano 11 Marca 2018 #4 Opublikowano 11 Marca 2018 Zrezygnowałbym z Yellow lyb saulosi a red reda zamieniłbym na Estherae OB Ewentualnie dałbym zamiast yellow Labidochromisa cearuleus nkhata bay lub nkhaliWysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
piterssss Opublikowano 11 Marca 2018 Autor #5 Opublikowano 11 Marca 2018 z labidochromisów faktycznie mogę zrezygnować bo żółtego będzie za dużo w zamian powiększę pseudotropheusy na 3+9 automatycznie obsada zmaleje o 4 sztuki
piterssss Opublikowano 22 Marca 2018 Autor #6 Opublikowano 22 Marca 2018 Jeszcze jedno pytanie, po ile sztuk kupowac ? żeby wyszly mi takie haremy jak wyżej
bakus_44 Opublikowano 22 Marca 2018 #7 Opublikowano 22 Marca 2018 16 minut temu, piterssss napisał: Jeszcze jedno pytanie, po ile sztuk kupowac ? żeby wyszly mi takie haremy jak wyżej jeśli chcesz mieć jakiekolwiek szanse to minimum 2x tyle ile ma być docelowo, a najlepiej to ze 3x tyle 1
bakus_44 Opublikowano 22 Marca 2018 #9 Opublikowano 22 Marca 2018 2 godziny temu, piterssss napisał: 3x tyle równa się 3x450 zł No cóż- nikt nie powiedział, że to tanie hobby. 1
piterssss Opublikowano 23 Marca 2018 Autor #10 Opublikowano 23 Marca 2018 Ok . A co jeśli nie dobiorą się w haremy ? Jakieś problemy w związku z tym , oczywiście pomijam stadne zachowania których nie będę mógł podziwiać.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się