Skocz do zawartości

Hikari- pyli


bisti30

Rekomendowane odpowiedzi

Stary jak chcesz żeby Ci pomóc to się postaraj. Nam łaski nie zrobisz jak nie napiszesz dokładnie co i jak, to Tobie ryby będą zdychać bo nie chciałeś słuchać porad przy doborze obsady, a teraz masz w poważaniu nasze pytania o gatunki mające na celu dobranie menu...

Edytowane przez MatiK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, egon44 napisał:

To proszę ciebie kolego o podanie nazw gatunkowych ryb które posiadasz bo tak to będziemy wróżyć w kółko jak wróżka Semira ;) 

Kolega @bisti30 pewnie sam nie wie jakie ma gatunki gdyż już kwietniu zeszłego roku opisywał w dziale choroby o problemach z chudnięciem ryb i miał niezły mix ryb z grupy mbuna i non mbuna w ilosci ok 40 sztuk prawie dorosłych ryb...

Pisał również już wtedy że karmi ryby pokarmami hikari i jakoś dziwnie dopiero po roku zauważył że ten pokarm pyli...  Dziwne ?

  • Lubię to 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Robson79 napisał:

Kolega @bisti30 pewnie sam nie wie jakie ma gatunki gdyż już kwietniu zeszłego roku opisywał w dziale choroby o problemach z chudnięciem ryb i miał niezły mix ryb z grupy mbuna i non mbuna w ilosci ok 40 sztuk prawie dorosłych ryb...

Pisał również już wtedy że karmi ryby pokarmami hikari i jakoś dziwnie dopiero po roku zauważył że ten pokarm pyli...  Dziwne ?

 

12 minut temu, MatiK napisał:

Ja też pamiętam jakieś perypetie z autorem wątku... Rady trafiały jak groch o ścianę, można było sobie pisać, a i tak zrobił po swojemu więc nie wiem, czy cokolwiek z tego co piszemy dociera... Cóż dużo pisać, szkoda ryb... :( 

Hmm...

Pozostaje mi zaczekać na odpowiedź kolegi @bisti30 .

Jeśli odpowie na moje pytanie to postaram się mu pomóc.

Jeśli nie odpowie to odchodzę w cień.

Od niego zależy czy chce poprawić warunki bytowe dla swoich ryb czy chce to ciągnąć dalej w ten sposób jaki to opisaliście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was . w pierwszej kolejności chce zaznaczyć, iż wasze rady nie poszły w las. W zw. z tym, iż mam wiele gatunków zamieszcze fotke. Jesteście specyjalistami  to nie sprawi wam problemu rozróznienie gatunków. Chcę jednak zaznaczyć, że ryby mi nie zdychaja i się nie tluką. Proszę jedynie o rade jaki pokarm kupić. Hikari bowiem strasznie brudzi po kazdym karmieniu, dodatkowo robi się osad na szybie i codziennie praktycznie musze przetrec ją. Dzieki i pozdrawiam

27021588_1662045900518250_7612689748754600901_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bisti30 napisał:

w pierwszej kolejności chce zaznaczyć, iż wasze rady nie poszły w las.

Patrząc na zdjęcie to poszły i to w bardzo głęboki las. Ja Ci nie doradzę jak karmić te biedne stworzenia bo nie ma tu ni ładu ni składu.

 

Edytowane przez MatiK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, egon44 napisał:

 

Hmm...

Pozostaje mi zaczekać na odpowiedź kolegi @bisti30 .

Jeśli odpowie na moje pytanie to postaram się mu pomóc.

Jeśli nie odpowie to odchodzę w cień.

Od niego zależy czy chce poprawić warunki bytowe dla swoich ryb czy chce to ciągnąć dalej w ten sposób jaki to opisaliście...

Sam widzisz. Kolega odpowiedział a ja naliczyłem 47 ryb w 375l wychodzi ok 7l na rybę... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.