Skocz do zawartości

170x55x60


Teka

Rekomendowane odpowiedzi

E-rybka spóźnia się z realizacją i pytani nie chcą określić terminu argumentując to przenoszeniem produkcji do innej hali. Tymczasem otrzymałem ofertę z Myciok akwarium, cena akwarium identyczna, dostawa jednak 130 zł mniej, realizacja 2-3 tygodnie. I tak mnie korci czy nie zażądać zwrotu zadatku (termin realizacji minął)...
 
Zwrotne są zaliczki, zadatku w świetle prawa zwracać nikt nie musi. Zanim więc zaczniesz żądać zwrotu, zerknij na kwit i sprawdź czy wpłaciłeś zadatek czy zaliczkę. Jak zrobiłeś przelew, nie masz kwitu, a w tytule wpisałeś zadatek to możesz jedynie grzecznie poprosić. Reszta to już będzie wola zleceniobiorcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotne są zaliczki, zadatku w świetle prawa zwracać nikt nie musi. Zanim więc zaczniesz żądać zwrotu, zerknij na kwit i sprawdź czy wpłaciłeś zadatek czy zaliczkę. Jak zrobiłeś przelew, nie masz kwitu, a w tytule wpisałeś zadatek to możesz jedynie grzecznie poprosić. Reszta to już będzie wola zleceniobiorcy.
Rozumiem, płaciłem zaliczkę. Jeszcze nie wiem co zrobię bo erybka się nie odezwała. Raczej będę grzecznie czekał. Wszystko zależy od tego co mi powiedzą. Na wojnę też nie zamierzam iść. Po prostu zastanawiam się czy warto rezygnować z erybki na rzecz mycioka.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium robi erybka, do połowy marca ma być, ale kontakt z nimi straszny...

Jestem w trakcie robienia tła DIY, efekt zamieszczam poniżej. Generalnie mam bardzo mieszane uczucia, chodziło mi oczywiście o zupełnie inny efekt i szczerze to najchętniej zastosowałbym czarne.

Jestem ciekaw waszego zdania. Chyba nie jest za fajnie bo żona zapytała mnie ile takie tło kosztuje kupione w profesjonalnej firmie, heh

IMG_20180223_172154.thumb.jpg.05f9e77edef3995c7f301b39fa62b0c5.jpg

IMG_20180223_172206.thumb.jpg.b56137a262245d28d1b4d939a880ce03.jpg

Edytowane przez qntek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemo-h napisał:

Szczerze... Większe bryły, a raczej kawałki skał i to powinno być zaplanowane.

Tego potwierdzenia jeszcze potrzebowałem. Wszystko miałem zaplanowane, w głowie cudowne wizje były, brakło umiejętności niestety. Dwa dni przy tym spędziłem :/

Myślę, że nie poradzę sobie ze zrobieniem takiego tła jednak, zostanę przy czarnym, a może kiedyś kupie sobie gotowe...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, qntek napisał:

Tego potwierdzenia jeszcze potrzebowałem. Wszystko miałem zaplanowane, w głowie cudowne wizje były, brakło umiejętności niestety. Dwa dni przy tym spędziłem :/

Myślę, że nie poradzę sobie ze zrobieniem takiego tła jednak, zostanę przy czarnym, a może kiedyś kupie sobie gotowe...

 

Eee tam, drugie podejście trzeba zrobić?. Wyrysuj sobie te skały, popatrz na to kilka razy, zapytaj żony co o tym myśli i do dzieła. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qntekprzy drugim podejściu podziel sobie to tło na dwie części od razu.  Jedna część jako jeden, duży kamol, a druga np dwa. W zależności, jaki masz pomysł na to. Staraj się zrobić w ten sposób, aby łączenie nie wyszło idealnie na środku. Może to wyglądać jak szczelina między dwoma skałami jeśli w niektórych miejscach nie będzie idealnie łączyć się jedno z drugim. Na tył dasz czarną folię w tym miejscu i uzyskasz super efekt. Przetestowane na własnym zbiorniku?. 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.