Omen34 Opublikowano 22 Listopada 2017 #1 Opublikowano 22 Listopada 2017 Witam. Mam na imię Marcin jestem z Żar. Jest to moje pierwsze Malawi co opisałem starcie mojego akwa. Prosze o wyrozumiałosc i cenne porady. Pozdrawiam.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 23 Listopada 2017 #2 Opublikowano 23 Listopada 2017 ..cześć Marcinie! Fajnie by było , gdybyś i tutaj opisał swoje akwarium.
Wolfik Opublikowano 23 Listopada 2017 #3 Opublikowano 23 Listopada 2017 Żary w Lubuskiem? Jesli tak to służę pomocą. Mogę dać Ci dojrzałą ceramikę to wystartujesz w jeden dzień
Pleziorro Opublikowano 23 Listopada 2017 #4 Opublikowano 23 Listopada 2017 Godzinę temu, Wolfik napisał: Mogę dać Ci dojrzałą ceramikę to wystartujesz w jeden dzień Nie był bym pewien czy włożenie garstki zasiedlonego złoża pozwala na wystartowanie akwarium w jeden dzień. Na pewno ułatwia to start ale nie można napisać że ktoś wystartuje w jeden dzień, bo do startu akwarium potrzeba kilku miesięcy. Różnica taka, że przy zachowaniu dużych środków ostrożności i testowaniu wody codziennie można wystartować z małymi rybami.
Omen34 Opublikowano 23 Listopada 2017 Autor #5 Opublikowano 23 Listopada 2017 3 godziny temu, AndrzejWalb napisał: ..cześć Marcinie! Fajnie by było , gdybyś i tutaj opisał swoje akwarium. tak wiec bedzie to 300l wiecej zona nie pozwolila no i bym na klatce schodowej nie wyrobil zakretu gdyby bylo dłuzsze. Na razie akwa i szafke zamowilem takze musze czekac do 2 tyg. takze uzbrajam się w cierpliwosc. Takze mam czas na zrobienie sobie sprzetu do nalewania wody ktore poleciles a testy już jada bo dostalem info. 2 godziny temu, Wolfik napisał: Żary w Lubuskiem? Jesli tak to służę pomocą. Mogę dać Ci dojrzałą ceramikę to wystartujesz w jeden dzień dokładnie tak
Omen34 Opublikowano 23 Listopada 2017 Autor #6 Opublikowano 23 Listopada 2017 (edytowane) Właśnie przyszła moja lampka.Nie doczytałem do konca o oswietleniu i już wiem ze ma mala wade. Edytowane 23 Listopada 2017 przez Omen34
deccorativo Opublikowano 23 Listopada 2017 #7 Opublikowano 23 Listopada 2017 13 minut temu, Omen34 napisał: już wiem ze ma mala wade. nie świeci?
Omen34 Opublikowano 23 Listopada 2017 Autor #8 Opublikowano 23 Listopada 2017 (edytowane) Nie no świeci tylko nie ma płynnego przejścia na oświetlenie nocne tylko trzeba samemu przełączać a w moim przypadku ryby będą miały zakłócony troszkę tryb noc dzień bo pracuje w systemie. Edytowane 23 Listopada 2017 przez Omen34
deccorativo Opublikowano 23 Listopada 2017 #9 Opublikowano 23 Listopada 2017 Tu się tylko przedstawiamy więc jeśli chcesz coś z tym zrobić pisz w dziale Oświetlenie albo do mnie na PW
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się