pavlofico Opublikowano 19 Listopada 2017 #1 Opublikowano 19 Listopada 2017 Witam . Jestem z KRK i mam na Imię Paweł. Właśnie zacząlem wspaniała przygodę z Malawi. Resztę opisałem w start akwarium. Pozdrawiam wszystkich.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Listopada 2017 #2 Opublikowano 19 Listopada 2017 ...witam na naszym forum.
egon44 Opublikowano 19 Listopada 2017 #3 Opublikowano 19 Listopada 2017 Witaj na naszym forum Czytaj,czytaj i dużo pytaj a unikniesz niepotrzebnych wpadek przy zakładaniu swojego wymarzonego zbiornika
Wolfik Opublikowano 19 Listopada 2017 #4 Opublikowano 19 Listopada 2017 Witam. Powodzenia i samych sukcesów akwarystycznych
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się