Skocz do zawartości

Problem z HW302


Tobikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu w nocy czy to w dzień prawdopodobnie wyskakuje mi wirnik, ponieważ po wyciągnięciu i wsadzeniu go ponownie wszystko działa jak należy. Czy ktoś z was miał taki sam problem? Może macie jakieś rozwiązanie? Wygląda mi na to że sam wirnik wyskakuje z tej białej nasadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tobikos napisał:

Witam, od jakiegoś czasu w nocy czy to w dzień prawdopodobnie wyskakuje mi wirnik, ponieważ po wyciągnięciu i wsadzeniu go ponownie wszystko działa jak należy. Czy ktoś z was miał taki sam problem?

Tobi ja miałem kiedyś taki problem jak byłem młody i głupi.

Wyskoczył mi wirnik z odkurzacza bo śrubę nie dokręciłem -  objawy są takie że salwowałem się ucieczką na krzesło a wirnik na podłodze ciął wszystko co napotkał.  Ręce i nogi mam.:D

A jakie są objawy wypadnięcia wirnika u ciebie bo to możliwe tylko jak nie zamkniesz pokrywy pompy albo ośka nie jest w gnieżdzie - ale wtedy motorek wcale nie rusza .

Chyba coś innego bym podejrzewał u ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tobikos napisał:

Raczej nie bo po otworzeniu kubla wirnik jest na swoim miejscu tylko niebieski element jakby lata 

Tobi mamy już sześć postów a ty nadal nie napisałeś jakie są u ciebie objawy tego lużnego niebieskiego - to się nazywa łopatki wirnik :D

Napisz wreszcie co jest, kubeł staje, warczy, rzężi,  woda w dzień albo w nocy przestaje płynąć ?

Ja napisałem ci jakie były objawy urwania wirnika :Da ty mi nic - a nic

W akwarystyce są dwa typy wirników

- łopatki połączone na stałe z magnesem

- łopatki lużne z zazębieniem z magnesem

 

Nie mam HW to nie wiem jakie są w ich pompach ale wygląda że ci się rozkleiły łopatki od magnesu - puścił klej.

Wiesz nowy wirnik kosztuje 14 zł  - nie warto  kombinować z klejem bo nie wiem z jakich tworzyw są obie te części , a kleić trzeba idealnie centrycznie bo inaczej wibracje i hałas będzie.

 

 

Edytowane przez deccorativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 08:21, deccorativo napisał:

Tobi mamy już sześć postów a ty nadal nie napisałeś jakie są u ciebie objawy tego lużnego niebieskiego - to się nazywa łopatki wirnik :D

Napisz wreszcie co jest, kubeł staje, warczy, rzężi,  woda w dzień albo w nocy przestaje płynąć ?

Ja napisałem ci jakie były objawy urwania wirnika :Da ty mi nic - a nic

W akwarystyce są dwa typy wirników

- łopatki połączone na stałe z magnesem

- łopatki lużne z zazębieniem z magnesem

 

Nie mam HW to nie wiem jakie są w ich pompach ale wygląda że ci się rozkleiły łopatki od magnesu - puścił klej.

Wiesz nowy wirnik kosztuje 14 zł  - nie warto  kombinować z klejem bo nie wiem z jakich tworzyw są obie te części , a kleić trzeba idealnie centrycznie bo inaczej wibracje i hałas będzie.

 

 

Powyżej chyba chłopaki pomogli, narazie nie stwierdzam jakiś niedoskonałości bo wszystko działa :D Ale tak jak mówisz deccorativo, możliwe że się rozkleiło, bo moim zdaniem są to łopatki z zazębieniem. Objawy: brak przepływu wody i trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.