Skocz do zawartości

Start 128-l P.Saulosi - kilka pytań


mrkojiro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam telewizor na ścianie aby mogło stanąć 2 metry :) W sumie to by stanęło więcej bo sama szafka ma 2,5 bo ale jak wspomniałeś, z kobitą trzeba żyć w zgodzie. :)
Nie widzę więc problemu żeby takie 150cm stanęło na niskiej szafce pod TV. :)

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrkojiro napisał:

Ciekawa opcja muszę przyznać. Pomyślę nad tym jak będę zamawiał formatki na pokrywę. Gdzieś już widziałem tło z pcv za akwarium i prezentowało się bardzo "jednolicie".

Nie za, bo wyjdzie efekt lustra, tylko pakujesz spienione PCV do środka i przyklejasz to do szyby klejem Soudal FIx All Turbo na kilka kropek. I efekt masz taki jak na przykład u mnie.
PLE_6914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mrkojiro napisał:

- kamieniami: nie wiem gdzie w pobliżu znajdę zielony serpentynit

https://kosd.pl/

..tu kupisz za 14-17 groszy za kilogram  .Ze Świebodzic masz rzut beretem.

8 godzin temu, mrkojiro napisał:

Zrobię któregoś pięknego dnia zdjęcia i Wam wyślę. Jest tego dużo i różnej wielkości. Rzeka Pełcznica. 

..z tej "smródki" nie brałbym osobiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieni to u Was taki dostatek, że chyba bym co miesiąc zmieniał wystrój :) 

Jeśli chodzi o kamienie z rzeki, to ja brałem z Wisły i ryby mają się dobrze, aczkolwiek włożyłem troszkę pracy w ich spreparowanie przed włożeniem do baniaka. 

Gdybyś jednak się zdecydował na rzeczne to daj znać, napiszę Ci co trzeba zrobić aby mieć pewność, że nie przyniesiesz do baniaka syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spiochu napisał:

Ja mam telewizor na ścianie aby mogło stanąć 2 metry :) W sumie to by stanęło więcej bo sama szafka ma 2,5 bo ale jak wspomniałeś, z kobitą trzeba żyć w zgodzie. :)
Nie widzę więc problemu żeby takie 150cm stanęło na niskiej szafce pod TV. :)

Wysłane z telefonu
 

Ja zaprojektowalem i jestem w trakcie realizacji projektu z wbudowaniem telewizora w szafke pod akwarium, zeby moglo stanac 2.2m akwarium. Jak juz zona pozwolila zrobic baniak to nie wazne ze bedzie zie zaczynal na metrze, na glowie stane a szafke tak wykonam zeby bylo dobrze i estetycznie i zona byla zadowolona. Bo powiedzmy sobie szczerze ze jak zona niezadowolona to ciezkie klimaty w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, Pleziorro napisał:

Jeśli chodzi o kamienie z rzeki, to ja brałem z Wisły i ryby mają się dobrze,

Rafał...Wisła nawet z przemysłowymi brudami to rzeka kryształ przy Pełcznicy :) .  Chyba ,że teraz coś się poprawiło....Wiem ,że można i takie kamienie odpowiednio przygotować ale jak pomyślę o "smródce" to aż mnie cofa...A niedaleko są inne rzeczki pewnie z kamieniami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie to pewnie, jak są czystsze rzeczki to tak, ale w ogóle to u Was pełno kamieni leży po lasach i obrzeżach. Na hałdzie pod Wałbrzychem jak byłem na Przeprawowych Mistrzostwach Polski H6, to było pełno kamieni takich do baniaka.

A podejrzewam, że gdzie się nie pójdzie to się człowiek natknie na kamienie, nie to co u nas, że trzeba szukać składu albo jechać nad Wisłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pleziorro napisał:

Na hałdzie pod Wałbrzychem jak byłem na Przeprawowych Mistrzostwach Polski H6

...wiem . Dzikowiec i Hałda Wałbrzyska. Ja bym jeszcze był rad gdyby do jednej z rund dołączyć Chełmiec..a dokładnie jego bagniste podnóże:) Jest gdzie poszaleć u nas...A przyznasz ,że widoki na hałdach iście kosmiczne...

A co do kamieni to faktycznie..jest gdzie i co wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.