michal_j Opublikowano 26 Sierpnia 2016 #11 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 u mnie na ponad 3-4 miesiące, zawsze kupuję pokarm w takich opakowaniach, żeby zużyć go mniej więcej w tym czasie ..
gianni Opublikowano 26 Sierpnia 2016 #12 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Ja proszę Maintenance- 400gGrowth color- 200g
ivan161 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #13 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Ja bym wziął 200g maintenance ;-)Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Jargos Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #14 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 (edytowane) O.S.I. Prostar Growth/Color - 200g O.S.I. Prostar Maintenance - 300g O.S.I. Spirulina granulat small - 300g Tak w ogóle stosował ktoś spirulinę w granulacie ? Edytowane 28 Sierpnia 2016 przez Jargos zmiana zamówienia
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #15 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 1 godzinę temu, Jargos napisał: Tak w ogóle stosował ktoś spirulinę w granulacie ? ...stosowałem O.S.I. w granulacie. Wszystko OK. Wg mnie zbędne jest podawanie spiruliny O.S.I. w granulacie i płatkach. Chyba ,że masz malutkie ryby i będziesz płatki kruszył palcami aby wygodniej się im jadło. 1
darkon Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #16 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 A jakiej wielkości w mm jest ten granulat small?Wytapatalkowane
kado Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #17 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 (edytowane) Spirulina płatki 400 Maintenance 200 Edytowane 28 Sierpnia 2016 przez kado
tom77 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #18 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 (edytowane) Poproszę: O.S.I. Prostar Growth/Color 200g O.S.I. Prostar Maintenance 200g O.S.I. Spirulina platki 100g Edytowane 27 Sierpnia 2016 przez tom77
egon44 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #19 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 2 godziny temu, AndrzejWalb napisał: ...stosowałem O.S.I. w granulacie. Wszystko OK. Andrzeju mógłbyś napisać jaką granulacje ma spirulina OSI? Byłbym wdzięczny za odpowiedź
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Sierpnia 2016 #20 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 (edytowane) 5 minut temu, egon44 napisał: Andrzeju mógłbyś napisać jaką granulacje ma spirulina OSI ...ja miałem ( jeszcze mam na kilka szczypt) O.S.I. Spirulina Pellets 95g. Kształt mają takich wałeczków średnicy 2mm i wysokości też 2mm. Zmierzyłem linijką:) Edytowane 27 Sierpnia 2016 przez AndrzejWalb 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się