Pleziorro Opublikowano 8 Września 2016 #11 Opublikowano 8 Września 2016 A co będziesz w nim trzymał ?
deccorativo Opublikowano 8 Września 2016 #12 Opublikowano 8 Września 2016 Jacek i tak będziemy z ciebie wywlekać po jednej informacji , może w swoim profilu a tam dużo miejsca obok tego towarzyskiego 100l dopisz - " w projekcie 120x50x55 (nie wiem które jest h lepiej jak by to było 50 ) wpisz jaką obsadę planujesz , jaka filtracja - potem jak zaczniesz inne tematy to od razu wiadomo.
tacek Opublikowano 8 Września 2016 Autor #13 Opublikowano 8 Września 2016 Wymiary 120x50x55h Malawi. Pyszczaki 3 gatunki z gotowej forumowej propozycji. Pseudotropheus saulosi Iodotropheus sprienger Melanochromis cyaneorhabdos maingano lub Pseudotropheus acei Co do filtracji chinol już dojrzały hw303b
egon44 Opublikowano 8 Września 2016 #14 Opublikowano 8 Września 2016 9 godzin temu, deccorativo napisał: Nie wiem ile kosztuje taki dodatkowy moduł bo u nas to wiemy 4 diodowy moduł Samsunga - 7 zł. i moc 2,5W więc o 250% więcej świeci niż te 1W JKA. Henryku dodatkowy moduł z tego co się orientuję kosztuje około 15zł... Kolego tacek a pokrywy do zbiornika nie zamierzasz mieć? Możesz mieć problem jak rybki zaczną wyskakiwać z zbiornika...
Pleziorro Opublikowano 8 Września 2016 #15 Opublikowano 8 Września 2016 Zawsze może zrobić samą koronę, i podwiesić belkę do sufitu nad baniakiem, ale to korona zapewne też się koledze DIY nie będzie podobała
tacek Opublikowano 9 Września 2016 Autor #16 Opublikowano 9 Września 2016 12 godzin temu, Pleziorro napisał: koledze DIY nie będzie podobała Mi jak mi. Żonie ma się podobać.
Pleziorro Opublikowano 9 Września 2016 #17 Opublikowano 9 Września 2016 Możesz zrobić przykrycie takie jak ma Śpiochu, czyli szyby nad wodą, ale jak to będzie działać to zobaczymy bo jego baniak jeszcze nie zalany. A i chyba musiał byś mieć specyficznie wklejone wzmocnienia wzdłużne i spinkę. Z tego co się orientuję Piotrek uwzględniał to przy zamawianiu baniaka.
deccorativo Opublikowano 9 Września 2016 #18 Opublikowano 9 Września 2016 Zamów dwie szyby nakrywowe z otworami do karmienia ryb i po kłopocie - a bez korony która mnie też psuje estetykę. Baniak wygląda z koroną jak angielski lord w cylindrze.
spiochu Opublikowano 9 Września 2016 #19 Opublikowano 9 Września 2016 Ja akurat obniżeniem ze względu na lampę, chyba zresztą niepotrzebnie...Uchwyty do szyb nakrywowych (dla szyby 12mm) mają od środka niecały centymetr wysokości, więc wejdą na większość akwariów. Wysłane z telefonu
egon44 Opublikowano 9 Września 2016 #20 Opublikowano 9 Września 2016 1 minutę temu, spiochu napisał: Uchwyty do szyb nakrywowych (dla szyby 12mm) mają od środka niecały centymetr wysokości, więc wejdą na większość akwariów. O takie uchwyty tobie chodzi? http://sklep.roslinyakwariowe.pl/zdjecia/uchwyty_na_szybe_nakrywkowa_4mm_4szt.-i-19273-2-2000.jpg
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się