Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpię z dwóch powodów. Suszony kiełż ni cholery nie tonie. Unosi się na tafli wody nawet po kilku dniach. Przerabiałam przy młodych pawiookich, gdzie akurat one są przystosowane do pobierania pokarmu z powierzchni wody.

Drugi powód - to za duża zawartość chityny. Tutaj oczywiście nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem biorąc pod uwagę zalecaną dietę dla pyszczaków to tutaj jest za dużo balastu.

Opublikowano
Kurcze a ja prawie 0,5 litra tego kupiłem.


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka



Witam ja kiedyś tym karmiłem Pokarm dla większej non mbuna może być dla mbuna proponuje rozdrobnić i nie podawać za często Trochę dużo go kupiłeś , pokarm ten nie zaszkodzi ale żadna to rewelacja Pozdrawiam

Opublikowano
Żałuję ,że krewetek nie kupiłem.No nic będę dawał raz w tygodniu,chyba im nie zaszkodzi.


chyba nie Masz czego żałować duża suszona krewetka to jeszcze gorszy pomysł Jak nie rozdrobnisz tego pokarmu to większy kawałek może zapchać układ pokarmowy

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.