Skocz do zawartości

Obsada 180L 92x41x55


technomaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co powiecie o takiej obsadzie:


*Ps Saulosi 2+6

*Ps Demasoni 1+3


Baniak dopiero co mi dojrzal i plywa w nim tylko 1 Blue Cobalt lub Cytrocara Moorii (nie jestem pewny i dalem tez posta w identyfikacji gatunkow) wiec do powyzszej obsady trzeba jeszcze i jego doliczyc. Dziewczyna od ktorej bede bral Ps Saulosi ma jeszcze jednego samca Ps Crabro wiec teoretycznie obsada mogla by wygladac:


*Ps Saulosi 2+6

*Ps Demasoni 1+3

* Blue Cobalt/Cytrocara Moorii 1

* Ps Crabro 1


Jezeli z taka obsada baniak bedzie przerybiony to moge zrobic z Ps Saulosi 1+4 zamiast 2+6 o ile to cos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co powiecie o takiej obsadzie:


*Ps Saulosi 2+6

*Ps Demasoni 1+3


Baniak dopiero co mi dojrzal i plywa w nim tylko 1 Blue Cobalt lub Cytrocara Moorii (nie jestem pewny i dalem tez posta w identyfikacji gatunkow) wiec do powyzszej obsady trzeba jeszcze i jego doliczyc. Dziewczyna od ktorej bede bral Ps Saulosi ma jeszcze jednego samca Ps Crabro wiec teoretycznie obsada mogla by wygladac:


*Ps Saulosi 2+6

*Ps Demasoni 1+3

* Blue Cobalt/Cytrocara Moorii 1

* Ps Crabro 1




Jezeli z taka obsada baniak bedzie przerybiony to moge zrobic z Ps Saulosi 1+4 zamiast 2+6 o ile to cos pomoze



Demasoni pomimo małych rozmiarów, to ryby agresywne i w takim baniaku Ci się powybijają. C.morii rośnie nawet powyżej 25cm , więc zajmie Ci 1/4 akwarium , Ps.crabo to też zdecydowanie za duża ryba na to akwarium które masz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ze Demasoni powybija mi Saulosi czy Demasoni powybijaja sie miedzy soba?


najbardziej są agresywne wobec siebie.... ale może niech się ktoś wypowie kto ma jakieś doświadczenia z trzymaniem Demasoni w takim małym akwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co w przypadku takiej obsady:


*Ps. Saulosi 2+6

*Ps. Demasoni 1


Czy jednego samca Demasoni mozna trzymac Z Saulosi? Nie powybija ich?



Witam!Według mnie podobne czarno-niebieskie pasy jakie ma Demasoni i Saulosi będą powodować walki u samców tych gatunków szczególnie w małym akwarium jakie posiadasz...Pomyśl może nad innym gatunkiem który dołożysz do Saulosi zamiast Demasoni np. Pseudotropheus Cyaneorhabdos''maingano'' lub Iodotropheus sprengerae(rdzawy) ...A co do ryb Blue Cobalt/Cytrocara Moorii i Crabro to nie nadają się do twojego zbiornika ze względu na rozmiar do jakich dorastają...Zastanowiłbym się nad dwoma gatunkami saulosi+jedna z zaproponowanych wyżej przeze mnie ryb każda w ukladzie 1+4 lub obsada z samymi saulosi jedno gatunkowa ale w układzie wielosamcowym np 2+6 lub możesz sprubować 3+7/8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.