Azmadan Opublikowano 18 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 18 Grudnia 2014 Hej. Jestem z Bielska... Obecnie stoi u mnie 90l baniaczek z krewetkami... ale ostatnio zaczęło mi chodzić po głowie akwarium z mniejsza ilością roślin... tzn. ściągnięcie ze strychu starej nietypowej 120l (90x30x45) i ponowne jej uruchomienie... Mam dylemat między Malawi z Pyszczakami Saulosi 1+3/4... - bo jestem realistą i wiem już że więcej się w akwa nie zmieści :-P a Tanganiką z Muszlowcami Wielopręgimi... bo ich może być więcej... :-P Więc przybyłem na forum w celu liźnięcia tematu :-) Malawi.
MatiK Opublikowano 18 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 18 Grudnia 2014 Witaj, czytaj i w razie czego pytaj Zbiornik masz rzeczywiście nietypowy, ale na Saulosi nie musi się kończyć, chociaż ze względu na dymorfizm i dwa kolory za jednym razem, na pewno są rozwiązaniem najoptymalniejszym co do Tanganiki... To na priv, bo nas zaraz pogonią
Azmadan Opublikowano 18 Grudnia 2014 Autor #3 Opublikowano 18 Grudnia 2014 jeszcze dodam że mam w kranie PH 7,1 i twardość poniżej 4...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się