Skocz do zawartości

I co z tymi acrylami???


AbhorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Nowy post na temat malowania farbami akrylowymi. Byłem Dzisiaj w MerloyMerlen i dowiedziałem się że jak pomaluję się farbami akrylowymi tło to po dłuższym leżakowaniu w akwarium farba zaczyna się łuszczyć odradzili mi malowanie. Więc Panowie i Panie jak to jest jedni piszą że OK a inni twierdzą że BEEEEE? Sam pomalowałem akrylówkami z Castoramy które miały atest znaczy farby mogą być stosowane dla dzieci do malowania pokoi, zabawek itd....Tło czeka na zalanie ale po tej lekcji sam nie wiem ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Nowy post na temat malowania farbami akrylowymi. Byłem Dzisiaj w MerloyMerlen i dowiedziałem się że jak pomaluję się farbami akrylowymi tło to po dłuższym leżakowaniu w akwarium farba zaczyna się łuszczyć odradzili mi malowanie.


...temat wałkowany setki razy .Wystarczy wpisać w SZUKAJ hasło FARBY AKRYLOWE .Nie rozumiem czemu poddajesz w wątpliwości to co piszemy na podstawie naszego doświadczenia ( a temu służy to forum) a zastanawiasz się nad tym co pan powiedział w sklepie? Często jest tak ,że gość w sklepie dowiaduje się od nas ,że to co on sprzedaje może służyć do całkiem innych celów:).

Ale odpowiadając na pytanie .: jeżeli pomalowałeś tło wykonane z Ceresitu czy innej zaprawy to nie będzie się łuszczyć .Jeżeli jest to żywica to może być problem.

Tła malowane akrylem a wykonane z Ceresitu latami znajdują się w akwarium i się nie łuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego wcale nie mam wątpliwości co do tego co piszę się na forum bo mam większe zaufanie do ludzi na tym forum którzy metodą prób i błędów dochodzą do konkretnych wniosków! Ale zastanawiam się czemu Ci ludzie z marketów tak twierdzą nie znają tematu a wypowiadają się najwięcej i najgorsze że nie przegadasz ich żadnymi argumentami :( Temat tła z zaprawy i styropianu przestudiowałem od A do Z ale chciałem znać opinie innych użytkowników, wyrazili opinie na temat obsługi molochów bo ktoś mi napisał kiedyś idz do marketu a oni wszystko Ci dadzą co Ci będzie potrzebne do pomalowania tła a tu taka BEKA!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zastanawiam się czemu Ci ludzie z marketów tak twierdzą nie znają tematu a wypowiadają się najwięcej i najgorsze że nie przegadasz ich żadnymi argumentami


..dlatego trzeba zawsze pamiętać ,że ich wiedza zawodowa w konfrontacji z akwarystyką może być znikoma:) Chyba ,że trafisz na akwarystę:)

Jeżeli jest jak pisałem wyżej to maluj śmiało i ciesz oko z własnego rękodzieła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.