Skocz do zawartości

Filtr kasetowy do akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

Mi powstał problem z wkładaniem gąbki,na sucho wchodziła lekko,bez problemu a na mokro wsuwa się do połowy i koniec,będę chyba musiał ją dociąć.


Też zauważyłem że jest problem z wkładaniem gąbki. Tym bardziej jeśli jest ich wiecej niż jedna. Za radą kolegi Jacio nastąpiła mała modyfikacja projektu. W komorze gąbek należy dołożyć jeszcze wstawki (tak jak na rysunku) i problem znika. Należy jednak zmodyfikować wymiary tejże komory, przed docięciem elementów.

post-16395-14695727510427_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powstał problem z wkładaniem gąbki,na sucho wchodziła lekko,bez problemu a na mokro wsuwa się do połowy i koniec,będę chyba musiał ją dociąć.


To z tą mętną wodą w baniaku walczysz z kaseciakiem który był bez gąbki?

czy ona jest ppi45?


Jak zamówiłeś gąbkę która ma choć 0,5cm więcej niż wymiar wewnętrzny w kasecie to tak właśnie jest - wejdzie do połowy i stop.


A masz Marku grill ogrodowy?


tam są takie szczypce złap gąbkę nisko i wsuń w komorę wejdzie cała bez problemu nawet wtedy prowadnic do gąbki nie trzeba ale nadmiarowo może być tylko 0,5cm jak więcej nawet szczypcami nie wchodzi.

Zestaw narzędzi do grilla DELUXE 3szt (11913B) (5390440275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img01.allegroimg.pl/photos/400x300/53/90/44/02/5390440275@@AMEPARAM@@01@@AMEPARAM@@53/90/44/02@@AMEPARAM@@5390440275




Teraz część artystyczna:D


Mors masz odpowiedz w edytowanym dziś poście No.1:D


sarina ta wersja 1 nie wygląda mi na koszyk:D raczej na ruszt ale jak w wersji 2 przedłużysz teraz jak jest wszystkie ścianki pełne aż do górnej krawędzi komory pompy i zrobisz to wszystko z przeżroczystego tworzywa to koszyk wyjmiesz cały z łatwością i ręką- i nie będzie "lewej wody" szczelinami pomiędzy ścianką koszyka a ścianą komory bo tam musi być spory luz by się kosz nie klinował.:D


:D :D :D :D

w poście #1 wkleiłem owoc naszych 2letnich kompozycji kaseciakowych bo nawet ja nie ogarniam ponad 900 wpisów a ciągle mam prośby by projektować kasetę dla konkretnych wymiarów baniaka.

Poszedłem na łatwiznę i wkleiłem uniwersalny kaseciak z wymiarowaniem i w 3D za co dziękuję koledze sarina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.