lukaszra Opublikowano 13 Października 2013 #1 Opublikowano 13 Października 2013 Witam wszystkich serdecznie Jako ze zakończyłem swoja przygodę z akwarystyka morska a zawsze moim marzeniem było posiadanie pięknego akwarium biotopu Malawi, postanowiłem do niego powrócić Akwarium to odzysk ze zbiornika morskiego jego wymiary to 120/60/50 z trzema szybami Opti White czyli ok 360 litrów na dole w szafce spoczywa 2 komorowy sump o pojemności ok 120 litrów co daje łącznie około 480 litrów w obiegu ciągłym Filtr zewnętrzny: w tym momencie będzie zainstalowany w sumpie a właściwie to sump będzie właśnie filtrem napakowany siporaxem i nowa ceramiką Azoo Filtr wewnętrzny: ,,, jeszcze nie wiem ale prawdopodobnie będzie to jakaś głowica z gąbką plus gąbka na pompie obiegowej czyli w sumie będzie filtr podwójny Oświetlenie : tutaj na próbę będą 2 naświetlacze LED 10 W o barwie światła 12 000 Podłoże: na pewno będzie to pył wapienny lub koralowy biały Kamienie: na 99 % serpentynit Obsada : jeszcze nie opracowana ,, ale będzie na pewno za duża i bardzo kolorowa dziennik będzie uzupełniany wraz z rozwojem akwa ,,dzisiaj jadę po pompe wiec powoli powoli do celu
harisimi Opublikowano 14 Października 2013 #2 Opublikowano 14 Października 2013 Buduj, buduj i zarybiaj . Powodzenia i witamy w Naszym gronie.
stan Opublikowano 14 Października 2013 #3 Opublikowano 14 Października 2013 Witamy !! Nie źle się zapowiada zbiornik ( i te ledy ;-) ). Nie zapominaj na czata wpadać z browarkiem ;-) !!
lukaszra Opublikowano 14 Października 2013 Autor #4 Opublikowano 14 Października 2013 Bede bede dzieki i pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk now Free
lukaszra Opublikowano 16 Października 2013 Autor #5 Opublikowano 16 Października 2013 odebralem lampy 2 sztuki ze zmienionymi diodami na 12 000 Dzieki Jacek (cmyk)
Jarosław Woźniak Opublikowano 16 Października 2013 #6 Opublikowano 16 Października 2013 Witamy,witamy i czekamy na finał!!!
lukaszra Opublikowano 17 Października 2013 Autor #7 Opublikowano 17 Października 2013 przyjechaly kolejne gadzety Uploaded with ImageShack.us
lukaszra Opublikowano 18 Października 2013 Autor #8 Opublikowano 18 Października 2013 posluchalem Was pokombinowalem troche i z obiegowki powstal dodatkowy filtr wewnetrzy bedzie w komorze ktora bedzie robic za kotnik ,dzieki gabce spokojnie beda mogly plawic sie maluchy -- dołączony post: doszedl tez piasek bialy iiii bialy pierwszy za 0.90 gr ten koloru soli za 3.80 ,,,,, ciekawe czy bedzie widac roznice w wodzie i swietle ,,, Uploaded with ImageShack.us
lukaszra Opublikowano 19 Października 2013 Autor #9 Opublikowano 19 Października 2013 dzisiaj pierwsze przymiarki do układu kamieni i światła powoli do celu Uploaded with ImageShack.us
Jarosław Woźniak Opublikowano 20 Października 2013 #10 Opublikowano 20 Października 2013 Pomaleńku do przodu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się