lewy93 Opublikowano 14 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 14 Grudnia 2012 Witam, dzisiaj przy podmianie wody zauważyłem na powierzchni wody malutkie insekty ( jak pchły) ledwo widoczne. Co to może byc? Potrafią skakać.
nabe Opublikowano 15 Grudnia 2012 #2 Opublikowano 15 Grudnia 2012 Pod mikroskop je! Takie? http://pl.wikipedia.org/wiki/Skoczogonki 1
lewy93 Opublikowano 15 Grudnia 2012 Autor #3 Opublikowano 15 Grudnia 2012 bardzo prawdopodobne. Skąd mogły się wziąść w moim akwarium? Czy są groźne? i ewentualnie jak je zwalczyć?
gianni Opublikowano 15 Grudnia 2012 #4 Opublikowano 15 Grudnia 2012 Mam takie coś u siebie w akwa z 1,5 roku już, nie są groźne. Czyść dokładnie wzmocnienia i wszystko co ponad taflą wody a będzie ich mniej bo nie będą miały co jeść. Był już kiedyś taki temat: http://forum.klub-malawi.pl/showthread.php?t=17521
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się