Witam,
W swoim akwarium mam świetlówkę T8 Power Glo 30W. Dobrze wybarwia niebieskie i żółte rybki. Daje poświatę niebieską. Co rozkładu widma to nie odpowiem - nie mam opakowania.
Wiem, że trochę małe ale na razie rybom chyba odpowiada, co jakiś czas pojawiają się młode dlatego ich ciągle przybywa. Ale po wakacjach może będzie nowy, większy baniak.