Skocz do zawartości

Sławol

Użytkownik
  • Postów

    285
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sławol

  1. Całkiem fajny baniaczek,a może spróbuj te muszle pomalować na czarno wtedy będą tam bardziej pasować
  2. Uważam,że to dobrze iż jest kilka sposobów startu nowych zbiorników,każdy z nich ma jakieś wady.Kiedyś lałem wode sadziłem rośliny i po kilku godzinach wpuszczałem ryby nie mając świadomości że tak się nie robi,dzisiaj startuje zbiorniki na przeszczepie biologi który też czasem potrafi się zachwiać.Może kiedyś doczekamy się sposobu idealnego.
  3. Ja nie podmieniam wody częściej niż raz na miesiąc,akwarystyką zajmuję się od 25 lat i uważam,że jeżeli akwarium nie jest przerybione a ryby nie są przekarmione to nie trzeba zbyt częstych podmian,purigen itp też mogą okazać się zbędne.
  4. Dużo tych ''rybek'' przydało by się zredukować.
  5. Miałem kiedyś w kotniku dno z białego otoczaka,bardzo szybko zarósł glonami i nie wyglądało to za ciekawie.
  6. Ja zawsze przekładam ceramikę do nowego akwarium bez płukania i nigdy nie miałem żadnych problemów ze startem akwarium.
  7. Ja żadnego akwarium nie miałem dłużej niż pięć lat i nigdy nie zmieniałem na mniejsze,obecnie mam 337l z mbuną,ale jak oglądam te piękne akwaria w galeri to w głowie kombinuje gdzie postawić720
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.