Witam.
Potrzebuję podpowiedzi.
Czy ktoś wie jak pozbyć się rys ze szkła akwarium.
Rysy powstały od dużych kamiennych dekoracji opartych o szybę przednią.
Takie akwarium dostałem i używam go ponad dwa lata.
Do niedawna miałem tam nie pyszczaki z dużą ilością roślin i korzeniem, który zabarwił wodę na herbaciany kolor i te rysy mi nie przeszkadzały, ale jak dwa tygodnie temu zmieniłem obsadę i dekoracje, to bardzo są widoczne.
Jeszcze raz proszę o rady.
Pozdrawiam