Skocz do zawartości

Grzegorz78

Użytkownik
  • Postów

    95
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzegorz78

  1. Dziękuję za szybką pomoc. Link podany przez Andrzeja oswiecił mnie. Szybę mam profilowaną więc polerowanie rys odpada. Będę oglądał szybę tylnią, jak będzie wolna od rys to obrócę baniak i zrobię nową pokrywę, bo obecna plastikowa ledwo zipie. Pozdrawiam
  2. Właśnie takiej informacji szukałem. Mam zbiornik 240l z porysowaną szybą profilowaną. Teraz to przyjrzę się tylnej szybie i jak będzie w dobrym stanie to odwrócę baniak. Problem pokrywy rozwiąże stolarsko . Ładny projekt, dokładne wykonanie i kilka warstw farby / lakieru i będzie dalej cieszyć oko.
  3. Witam. Potrzebuję podpowiedzi. Czy ktoś wie jak pozbyć się rys ze szkła akwarium. Rysy powstały od dużych kamiennych dekoracji opartych o szybę przednią. Takie akwarium dostałem i używam go ponad dwa lata. Do niedawna miałem tam nie pyszczaki z dużą ilością roślin i korzeniem, który zabarwił wodę na herbaciany kolor i te rysy mi nie przeszkadzały, ale jak dwa tygodnie temu zmieniłem obsadę i dekoracje, to bardzo są widoczne. Jeszcze raz proszę o rady. Pozdrawiam
  4. Witam. Bardzo podoba mi się zbiornik. A sprzedawcom w sklepach nie ma co wierzyć. We weekend byłem w zoologicznym w CH Łomianki i sprzedawca nie wiedział czym handluje. Poprosiłem aby się dowiedział i że po zakupach przyjdę po 1+3 saulosi pseudotropheus. No i złapał mi jena żółtą rybkę i trzy niebieskie. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.