Skocz do zawartości

-ticz

Użytkownik
  • Postów

    177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -ticz

  1. No skoro tak mówisz. chociaż powiem ci że u kumpla żeczywiście kubeł hałasuje jak nie wiem... normalnie jak mój brzęczyk bez "wyciszacza" ale może to tylko ten model. A jakiś konkretny możesz mi polecić ? no i co wtedy z wew. ?? może użyć go do podżwirowego ?? :D
  2. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    Wiem dlatego postanowiłem się dopytać. a po za tym u meth-a widze że ładnie układa się też z białym podłożem. A konkretny jakiś kamień. Meth jakie masz oświetlenie ??
  3. Ale kubełki są głośne a akwa mam w sypialni ... chyba ze masz jakiś na oku żeby mi polecić ??
  4. Witam! Posiadam teraz aqua z labidochromis C. i chciałbym sie dowiedzieć czy kaskada + fan 2 plus aquaela wystarczy ? A jeżeli tak to jaką kaskade mam dokupić (Niestety nie mam kasy na kubełek ale kiedy sie uzbiera to napewno kupie i nie musicie mi tego do głowy wbijać że kubeł to lepsze rozwiązanie bo wiem o tym doskonale ) Pozdrawiam $ticz
  5. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    aha ... Wiecie zaczynam sie przekonywać do power glo tylko kurczaczki co do tego ?? ej słuchajcie i jeszcze jedno ... co prawda to nie ten dział ale sie tu spytam... Jaką proponujecie kolorystyke (o kamienie chodzi) bo jeszcze mam wybór gdyż chce wymienieć swoje dotychczasowe. wygdąda to okropnie ( w końcu jak wybieałem ozdoby byłem "mały i głupi") Co polecacie do żółtej obsady z " czarnymi płetwami 8) "
  6. Witam Cię !! Także rozpocząłem swoją przygodę z malawi od 112l i także było i nadal jest yellow. życze powodzenia w hodowli
  7. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    Aha ok a jaka obsada ??
  8. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    Wiesz tła sie jeszcze nie dorobiłem :D ale to nie jest tak że tylko piaskoweic. Np. mam też troche łupka lub ciemnego żwirku. No i oczywiście swojego rodzaju roślinki. Wrzucił bym zdjęcia gdyby nie to ze mam łyso w akwa i musze dokupic kilka kamyków (wiecie nie chce sie ośmieszać moim akwa). a wy jakie macie świetlówy ?? a może widzieliście kiedyś podobny post do mojego lub podobne akwa i jakie tam było oświetlenie ?
  9. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    mówisz ?? puki jeszcze nie kupiłem :D
  10. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    Ok dzięki za pomoc , na innym forum nikt nie dawał takich dobrych wypowiedzi. Napisze co wybrałem i jaki był tego efekt. Pozdrawiam $ticz
  11. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    A więc polecasz Narva nature ale 2 x tą samą czy może jakąś inną do tego ??
  12. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    A osobiście co byś mi polecił .. chociaż firmę :?: bo szczeże mówiąc bardziej sie znam na elektryce niż dobieraniu świetlówek i innego oświetlenia ...
  13. -ticz

    Oświetlenie T8 112l.

    Tak jest to piaskowiec ... a raczej będzie bo teraz że tak powiem że jest łyso w akwa. Czyli kolory żółci i beżu. Dzięki może nareszcie pojme o co lazi z tymi świetlówkami ..
  14. Witam! Jestem tu nowy więc chciałbym się przywitac a więc : Siemka Mam mały dylemat ... moje świetlówki (Bóg wie jakiej firmy) jak przypuszczałem po półtorej roku zaczynają sie psuć (między innymi migać) chciałbym prosic abyście mi podpowiedzieli jakie mógłbym wstawić. Posiadam malawi Labidochromis C. Roślinki mało wymagające światła czyli zwykłe 18W wystarczą. I nie wciskajcie mi kitu żebym popatrzał na tym pierwszym temacie bo oglądałem go tysiąc razy ale i tak liczy sie to co widać naprawdę i w praktyce a nie na zdjęciu ... Pozdrawiam $ticz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.