Witam!
Posiadam teraz aqua z labidochromis C. i chciałbym sie dowiedzieć czy kaskada + fan 2 plus aquaela wystarczy ? A jeżeli tak to jaką kaskade mam dokupić (Niestety nie mam kasy na kubełek ale kiedy sie uzbiera to napewno kupie i nie musicie mi tego do głowy wbijać że kubeł to lepsze rozwiązanie bo wiem o tym doskonale )
Pozdrawiam $ticz