Skocz do zawartości

kessey

Użytkownik
  • Postów

    327
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kessey

  1. kessey

    Sklepy Warszawa

    Ja malawi mix z tej firmy kupiłem w C.H. na Jubilerskiej Kings Cross. Jest tam nowy zoologiczny, nazwy nie pamiętam i mają te pokarmy. pozdrawiam, Paweł
  2. Zdecydowanie!! Jestem nawet lekko zszokowany ;-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. Poprawiłem zdjęcie w pierwszym poście. Już widać.
  4. Dziękuję za miłe przywitanie. Prawie wszystkie ryby pływające w baniaku wychowały się w nim i urosły do takich rozmiarów, więc bym tak nie demonizował. Choć pewnie obsadę zbiornika będę chciał zmienić, a na pewno trochę "rozluźnić" bo jest niezły tłok. Stanie się to, jeśli znajdę kogoś na moje ryby ;-) A sprzęt to filtr wewnętrzny Aquela Turbo 1000 (z ceramiką) i kubełek HW-303B. W kubełku ceramika i standardowe wkłady. Do tego grzałka ;-) i to wszystko. Żwir, to piasek wapienny, a głazy, to piaskowiec (pewnie pierwsze co wymienię, bo nie jestem z nich zadowolony). W akwarium utrzymuję temperaturę w okolicach 27st.
  5. Mały, jak na tutejsze standardy. 100x40x60. Od czegoś trzeba jednak zacząć
  6. To na pewno Już prawie nic innego nie robię, tylko chłonę wiedzę
  7. Witam, dziś się zarejestrowałem na forum, choć czytam je uważnie od kilku tygodni, bo w końcu wystartowałem swoje akwarium. Baniak kupiłem używany wraz z rybami, nie jest idealny dla pysiów, ale od czegoś trzeba zacząć. Do opieki nad rybkami wróciłem po blisko 20 latach i czytając forum dochodzę do wniosku, że wszystkiego, a w szczególności opieki nad pyszczakami muszę się uczyć na nowo. Poniżej zdjęcie, a już za chwilę zadam pytanie o gatunki, które u mnie pływają, bo poprzedni właściciel tego nie wiedział, a ja jeszcze sobie nie radzę na tym polu za dobrze. Mam co prawda swoje typy, ale wolę się upewnić. Mam nadzieję, że dzięki Wam, będą ładnie się chowały i przysparzały mi wiele radości. Już dziś wiem, że akwarium z pyszczakami jest lepszy od telewizora, w przeciwieństwie do tego drugiego tu zawsze się coś dzieje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.