Podczytuję forum od kilku dni, więc chyba czas się przywitać.... i podziękować, bo nigdzie nie znalazłam tylu merytorycznie wartościowych informacji, co tutaj.
W planach mam zbiornik 240 l... na razie czytam i myślę... klarują mi się konkretne pytania, więc do poklikania w innych działach