Jest to moj pierwszy post na forum wiec witam serdecznie wszystkich , i z gory przepraszam ze nie zamieszczam tego w wątkach o ciekawych aukcjach z allegro bo troche mi zalezy naczasie a tam nie kazdy zaglada .Ale do konkretow na krotkie pytanie brac czy nie dobra oferta czy czekac na lepsza wymiary mi bardzo odpowiadaja tylko czy cena ok .
http://allegro.pl/duze-akwarium-okazja-i2048154114.html
A moze to od kogos z forum
Z gory dziekuje za podpowiedz